Të shtëna me armë zjarri brenda një supermarketi, humbin jetën 3 persona

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Florida të SHBA-së. Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar brenda një supermarketi, ku si pasojë kanë humbur jetën 3 persona. Sipas mediave të huaja, mes tre personave që u vranë është edhe autori, por nuk dihet ende saktësisht se si ndodhi kjo gjë.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes së rëndë.


Të fundit

Të shtëna me armë zjarri brenda një supermarketi, humbin jetën 3 persona

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Florida të SHBA-së. Të shtëna me armë zjarri janë...

Aksidenti në Tiranë/ E mori makina para, kalimtarja e plagosur është shtatzënë

Detaje tragjike nga aksidenti i sotëm në Tiranë, ku një makinë përplasi një kalimtare teksa ecte në trotuar. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 19:15,...

Morrën peng dhe rrahën një 34-vjeçar, arrestohen tre ‘gjirokastritët e tmerrshëm’

Një 34-vjeçar nga Gjirokastra është mbajtur peng nga katër persona ditën e sotme. Policia ka njoftuar se shtetasit me iniciale M. D., 28 vjeç,...

Aksident i rëndë në Tiranë/ “Benz-i” përplas vajzën që po priste në stacionin e autobuzit

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë. Një automjet tip “Benz” ka përplasur një vajzë që po priste në...

“Euro 2021” starton nesër, por çfarë po feston komentatori sportiv veteran Kosta Grillo?

“Euro 2021” është vetëm 24 orë larg dhe të gjithë sportdashësit së bashku me ata të cilët angazhohen katërcipërisht me organizimin, ndjekjen dhe informimin...

Lajme të tjera

Web TV