Vrau burrin, i preu organet gjenitale dhe i skuqi në tigan

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brazil ku një grua vrau bashkëshortin dhe më pas i preu organet gjenitale.

Ngjarja ndodhi në një qytet afër Sao Paolo më 7 qershor.  Autorja Dayane Cristina Rodrigues Machado, 33 vjeç, u arrestua nga policia për vrasjen e burrit të saj Andre.

Kur efektivët e policisë mbërritën në banesë, gjetën trupin e pajetë të burrit të zhveshur dhe të gjymtuar. Sipas policisë bashkëshortja i kishte prerë burrit organet gjenitale dhe i kishte skuqur në tigan.

Policia sekuestroi një thikë kuzhine si provë materiale.

Sipas mediave çifti ishte bashkë që prej 10 vitesh 2 vitet e fundit ata ishin ndarë por vazhdonin të shiheshin. Ata ishin prindërit e dy fëmijëve.

Mediat lokale raportojnë se çifti kishte dalë në një kafene , aty nisi konflikti ndërsa mësohet se viktima sulmoi një nga fëmijët. Kur çifti u kthye në shtëpi burri e kërcënoi 33-vjeçaren e cila në gjendje të rënduar psikologjike e vrau atë.

Motra e të ndjerit pohoi se 33-vjeçarja e vrau vëllain e saj për shkak të xhelozisë

 


Të fundit

Vrau burrin, i preu organet gjenitale dhe i skuqi në tigan

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brazil ku një grua vrau bashkëshortin dhe më pas i preu organet...

SHBA shpërblen me një cigare marijuanë nëse vaksinohen kundër Covid-19

Washington-i ka vendosur të shpërblejë me një cigare marijuanë të gjithë të rriturit mbi 21 vjeç të cilët vaksinohen. Si pjesë e një përpjekje të...

Samiti në Tiranë, Zaev: Bashkë jemi më të fortë

Mediat maqedonase kanë zbardhur fjalën e kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor në Tiranë. Zaev thotë se...

Kolegji Zgjedhor merr vendimin, rrëzon kërkesën e Partisë Demokratike

Kolegji Zgjedhor ka dhënë vendimin për një tjetër qark, rezultati i të cilit është ankimuar nga Partia Demokratike. Gjykata rrëzoi kërkesën e Partisë Demokratike...

Të shtëna me armë zjarri në SHBA, vriten 4 persona

Katër persona u vranë, përfshirë dy të mitur, pas disa të shtënave me armë zjarri gjatë një periudhe 3 orëshe në zonën e Kansas...

Lajme të tjera

Web TV