Ditëlindja e Roza Latit/ Moderatorja uron veten toples

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Roza Lati ka publikuar setin e ri fotografik ku shfaqet mahnitëse, pa pjesën e sipërme të bikinit .

Me rastin e 33-vjetorit të ditëlindjes së saj, moderatorja nuk i ka kursyer vetes disa fjalë mjaft të bukura për këtë ditë të veçantë.

“13 Qershor. Rilindje. Prap 23. Normal. E bekuar. Mbushur me dashni. Pozitive. Shumë punë prapë përpara. E dashur. Pak mistrece. Paaaak kjo e fundit. Ama Shpirt pastër. Duar-pastër. Dhe gjithmonë GATI. Faleminderit o Roz që s’më le kurrë në baltë. Kurrë.”, shkruan Roza.


Të fundit

Ditëlindja e Roza Latit/ Moderatorja uron veten toples

Roza Lati ka publikuar setin e ri fotografik ku shfaqet mahnitëse, pa pjesën e sipërme të bikinit . Me rastin...

Humbi ndjenjat në mes të fushës/ Kardiologu sportiv: Eriksen mund të mos luajë kurrë futboll

Futbollisti danez, Christian Eriksen, nuk ka gjasa të luajë përsëri në mënyrë profesionale pasi pësoi atë që u raportua të ishte një arrest kardiak,...

Garon për kryesinë e PD-së, voton  Agron Shehaj

Kandidati për kreun e ri të PD-së, Agron Shehaj ka hedhur votën e tij. Më parë ai ka bërë denoncime për një sërë parregullësish gjatë...

Kamioni humbet kontrollin, përmbyset në rrugë

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin Elbasan-Gjinar pranë fshatit Mlizë. Një kamion ka humbur kontrollin dhe është përmbysur në rrugë. Raportohet se...

Regjistrohet incidenti i parë në zgjedhjet e PD, përjashtohet nga komisioni vëzhguesja e Shehajt

Vetëm pas pak orësh që nga nisja e votimit për kryetarin e ri të PD-së kanë nisur incidentet e para. Zyra e shtypit të Agron...

Lajme të tjera

Web TV