Rikonstruksioni i kabinave/ Ja zonat që do të mbeten pa energji elektrike nesër

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Disa zona në Tiranë do të mbesin pa drita për disa orë ditën e nesërme, si pasojë e punimeve që po kryhen për rikonstruksionin e kabinave.

Me një njoftim për mediat, OSHEE bën me dije se energjia elektrike do të stakohet në intervalin kohor 09:00-16:00 dhe do të mbesë pa energji Rruga “Muhamet Deliu”

Ndërkohë, nga ora 09:00- 15:00 do të mbesin pa energji elektrike: Pjesërisht një pjesë e rrugës “Bardhyl”,  rruga “Hoxha Tahsim”, rruga “Odhise Paskali”, një pjesë e zonës së Ndroqit, Picallë, Gërdec, Valiasi i Ri.

 


Të fundit

Rikonstruksioni i kabinave/ Ja zonat që do të mbeten pa energji elektrike nesër

Disa zona në Tiranë do të mbesin pa drita për disa orë ditën e nesërme, si pasojë e punimeve...

Balluku inspekton drejtorinë e transportit rrugor Korçë: Mbulon mbi 120 mijë kërkesa

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku së bashku me Drejtorin e Përgjithshëm të DPSHTRR, Blendi Gonxhe inspektoi sot në drejtorinë rajonale të transportit...

Xhaçka takon Cavushoglu në Turqi: Do të thellojmë bashkëpunimin në fusha rajonale dhe ndërkombëtare

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, e cila ndodhet në Antalja, u prit në një takim nga Ministri i Punëve të...

Gruaja vret bashkëshortin në krevat, me ujë të nxehtë dhe sheqer

Është shpallur fajtore gruaja që vrau bashkëshortin 81 vjeçar, në mënyrën më brutale dhe të dhimbshme, duke i derdhur mbi trup ujë të valuar...

Vrasja e babë e bir në Elbasan, SPAK dërgon në gjykatë dosjen e Ardian Çapjas dhe 5 të tjerëve

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka njoftuar sot se ka dërguar për gjykim të dosjes së Ardian Çapjas si dhe...

Lajme të tjera

Web TV