“Urrejtja ndaj publikes”/ Firma vjedh banjon, Braçe për qendrën shëndetësore: Tani më mbetet të marr kazmën ta prish vetë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Erion Braçe ka bërë një denoncim në rrjetet sociale. Zv.kryeministri Braçe ka publikuar disa foto nga ndërtimi i qendrës Shëndetësore në Këmishtaj ku shprehet se  teksa po bëjnë një punë të mirë, privati me manovrat e tij nuk po i lejon.

Braçe thotë se është ankuar për projektin dhe ka kërkuar që të prishet, por që nuk është marrë parasyshë kërkesa e tij, teksa I “demoralizuar” shkruan se e vetmja gjë i mbetet është “të marrë kazmën dhe ta prishë vetë”.

“URREJTJA NDAJ PUBLIKES;

PERDORIMI KORRUPTIV I PUBLIKES QE TE FITOJ NJE PRIVAT!

Po bejme nje pune te mire me QENDREN SHENDETESORE NE KEMISHTAJ;

Duket vete!

Po shihni cfare ndodh;

Shkelet me kembe projekti dhe “vidhet nje tualet” per nevoja te nje privati!

Pra, brenda QENDRES SHENDETESORE publike, hyn privati, merr nje banjo dhe ja ngjit dhomes se tij!

E di e di, eshte cmenduri!

E di gjithashtu se skam kujt ti ankohem;

Por ja, tre jave me pare isha ne objekt, pash kete cmendurine, kerkova projektin, balladaquam projektin me ckish ndodhur, kerkova e lash porosi te prishej e projekti te shkonte ne vend!

Sot isha perseri dhe perseri ishte po njesoj!

TANI ME MBETI TE MARR KAZMEN E TA PRISH VET!”, shkruan Braçe


Të fundit

“Urrejtja ndaj publikes”/ Firma vjedh banjon, Braçe për qendrën shëndetësore: Tani më mbetet të marr kazmën ta prish vetë

Erion Braçe ka bërë një denoncim në rrjetet sociale. Zv.kryeministri Braçe ka publikuar disa foto nga ndërtimi i qendrës...

Manastirliu: Presim 100 mijë doza “Coronavac”, do të fillojmë vaksinimin e grupmoshës mbi 50-vjeç

Në vend vijojnë të vijnë të tjera doza vaksinash kundër koronavriusit, ku brenda dy ditëve të ardhshme priten 100 mijë doza Coronavac, ndërkohë 11,700...

Vrasja në ish-Bllok/ Merviol Bilo fiton lirinë, argumenti i avokati që e shpëtoi nga burgu: Përdori armën se…

Ish-komandoja Meviol Bilo u cilësua fajtor nga gjykata e Tiranës për plagosjen e rëndë të Elio alias Esmerald Hatos, në ngjarjen e 4 tetorit...

Aksident i rëndë panë stadiumit “Air Albania”, makina përplas motoristin e picave

Një aksident i rëndë është regjistrua pak më parë pranë Stadiumit Kombëtar. Burime për mediat bëjnë me dije se një motorist është përplasur me...

Vrau pa iu “dridhur dora” të shoqen 20-vjeçare, flet avokati i pilotit grek: Është penduar

Avokati i 32-vjeçarit Babis Anagnostopulos tha se klienti i tij është penduar për krimin e rëndë që kreu, duke mbytur të shoqen Caroline një...

Lajme të tjera

Web TV