Këngëtarja e njohur rikthehet si aktore në filmin “Fast and Furious 10”

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Cardi B, do të rikthehet me rol në filmin e ardhshëm “Fast and Furious”. Këtë lajmi e ka konfirmuar vetë protagonisti i këtij projekti, Vin Diesel.

Kujtojmë se ajo ka qenë pjesë po ashtu dhe në serinë e nëntë të filmit të famshëm duke e portretizuar Leysan.

“Jemi shumë të emocionuar që do ta zhvillojmë edhe më shumë personazhin e saj, në filmin final ‘Fast and Furious’. Ajo arriti të bëhet pjesë e projektit në kohën e duhur. Siç kam thënë edhe më herët, filmit tanë po i vjen fundi dhe vazhdimi i nëntë rreshton gjithçka në mënyrë të përsosur, për finalen më të madhe në historinë kinematografike”, ka deklaruar aktori në një intervistë për “Entertainment Tonight”.

Vite më parë, Cardi B ka punuar si striptiste në lokale nate dhe ajo e ka pranuar publikisht se jeta e saj ka ndryshuar plotësisht pas mori famën që ka sot. Në një postim në Instagram, reperja ka folur hapur e ka rrëfyer se çfarë ndodhi me të pas suksesit të jashtëzakonshëm në vitin 2017 me hitin “Bodak Yellow”.

“Pse jam gjithmonë kaq e uritur?! Ju betohem që nuk kam qenë kurrë kaq e uritur kur isha e varfër”, ka shkruar ajo në një postim në “Twitter”.
Këngëtarja ka thënë më herët se ajo ka qenë më e lumtur para famës.

“Mendoj se kam qenë pak më e lumtur 2 apo 3 vite më parë, kur kisha më pak para. Kisha më pak njerëz që jepnin mendime për jetën time. Ndjeja se jeta ime ishte e imja. Ndërsa tani më duket sikur nuk është jeta ime. Më duket sikur bota ka në duar jetën time”, është shprehur ajo në një intervistë të dhënë pak kohë më parë.


Të fundit

Këngëtarja e njohur rikthehet si aktore në filmin “Fast and Furious 10”

Cardi B, do të rikthehet me rol në filmin e ardhshëm “Fast and Furious”. Këtë lajmi e ka konfirmuar...

Makina aksidentohet në pikën e karburantit në Lezhë, 2 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Lezhë me pasojë dy persona të plagosur. Ngjarja ka ndodhur në aksin Lezhë-Milot, pranë ishullit...

Transportonin sirianët ilegalisht, arrestohen 2 persona në Fier

Policia e Fierit ka arrestuar sot Besnik Krasniqi dhe Roland Jaho pasi u kapën duke transportuar 5 sirianë. Dy personat e arrerstuar janë kapur në...

Diell dhe temperatura deri në 40 gradë, njihuni me parashikimin e motit

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do...

Po shpërndanin drogë në Kukës, arrestohen 6 të rinj (Emrat)

6 të rinj të cilët shpërndarin kanabis në doza të vogla në Kukës janë arrestuar. Bëhet fjalë për të rinjtë Armond Cengu, 23 vjeç, Gentian...

Lajme të tjera

Web TV