Gazeta Fjala, e premte 25 qershor 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Parashikimi i yjeve për ditën e sotme, 25 qershor 2021

DASHI Keni ende shumë gjëra për të bërë, sidomos në aspektin personal, prandaj gjëja më e mirë që duhet të bëni sot, është të largoheni...

Autoritetet në SHBA të alarmuar pas shembjes së pallatit 12-katësh në Miami: Ka viktima dhe 100 persona të humbur

Autoritetet policore në SHBA, kanë reaguar sërish për shembjen e pallatit 12-katësh në Miami, duke ngritur alarmin për situatën aktuale. Sipas tyre, deri më...

Ndoqën ndeshjen e Europianit, 80 tifozë rezultojnë pozitiv me Covid-19

Autoritetet shëndetësore në Finlandë kanë njoftuar se 80 tifozë të cilët ndoqën kombëtaren e tyre në stadium në Rusi, kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Gjatë...

U mor në mbrojtje nga Garda, a u kërcënua ambasadori Soreca? Reagon delegacioni i BE

Ambasadori i Bashkimit Europian në Shqipëri, Luigi Soreca do të ruhet nga Garda e Republikës. Vendimi është marrë në mbledhjen e Këshillit të Ministrave, ku...

Lajme të tjera

Web TV