I hynë në shtëpi dhe i ekzekutuan familjen, ja si i shpëtoi vrasësit 10-vjeçarja

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë është regjistruar dje në Teksas të SHBA-ve, ku anëtarët e një familje janë gjetur të vdekur, ndërkohë që ka mbijetuar vajza e tyre 10 vjeçe.

Ngjarja në fjalë ndodhi në Houston, ku vajza arriti që të shpëtonte pasi u shtir si e vdekur mes familjarëve që tashmë kishin ndërruar jetë. Mësohet se babai i saj, nëna dhe motra 6 vjeçe, humbën jetën pasi morën nga një plumb në kokë, ndërkohë që ajo arrit të shpëtonte.

Pasi autori i krimit u largua nga vendi i ngjarjes, vajza arriti që të merrte në facetime gjyshërit e saj në telefon, duke i treguar skenën makabre. Fatmirësisht i palënduar mbeti edhe vëllai i saj më i vogël, 1 vjeç. Ndërkohë, familja kishte dhe një djalë 8 vjeç, i cili në momentin që ndodhi krimi ishte te xhaxhin e tij. Aktualisht policia po heton në lidhje me vrasjen e 3-fshitë, ndërsa nuk bëhen të ditura motivet e ngjarjes.


Të fundit

Norvegjia miraton ligjin e ri për fotoshopin, ja çfarë duhet të bëjnë qytetarët kur redaktojnë fotot

Norvegjia ka ndaluar me ligj publikimin e fotove pa treguar se është përdorur fotoshop. Rregullorja e re vjen si...

E rëndë në Japoni/ 20 persona të zhdukur si pasojë e rrëshqitjes së dheut, dalin pamjet e frikshme nga tragjedia (Video)

Të paktën 2 persona kanë humbur jetën dhe 20 të tjerë rezultojnë zhdukur në Japoni për shkak të një rrëshqitje toke që goditi prefekturën...

I hynë në shtëpi dhe i ekzekutuan familjen, ja si i shpëtoi vrasësit 10-vjeçarja

Një ngjarje e rëndë është regjistruar dje në Teksas të SHBA-ve, ku anëtarët e një familje janë gjetur të vdekur, ndërkohë që ka mbijetuar...

Pamje të turpshme te Franca/ Griezmann e Dembele fyejnë një aziatik për shkak të racës së tij (Video)

Antoine Griezmann dhe Ousmane Dembele janë në qendër të kritikave për shkak të veprimeve të tyre të fundit. Një video e publikuar në rrjetin social...

“Mos e rr** k***, nesër shkojnë ato”/ Zbardhen detajet, ja si doli zbuluar prokurori Kariqi

Një hetim i nisur që në vitin 2019, më 21 nëntor kur policia e Kukësit çoi në pranga 5 persona, pasi u kapën me...

Lajme të tjera

Web TV