Gazeta Fjala, e premte 9 korrik 2021

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje


Të fundit


Ishte duke kënduar në një koncert në Berat, Aleksandër Gjoka dërgohet me urgjencë në spital

I ftuar në Berat, në natën e dytë të Festës së Miqësisë, këngëtari Aleksandër Gjoka është ndjerë keq në skenë. Ai ka qenë duke...

Pronari i hotelit në Ksamil, kreu i bandës së hajdutëve/ Si bashkëpunonte me vjedhësit nga Kosova (Emri)

Policia ka goditur një bandë grabitësisht në Sarandë, e përbëra nga shqiptarë të Shqipërisë dhe Kosovës. Mësohet se grupi në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë...

Moderatorja tregon eksperiencën gjatë natës: Shkoj te llixhat dhe shikoj 12 meshkuj lakuriq, ishte një fat shumë i madh…

Moderatorja Alma Çupi ka treguar një ngjarje të pazakontë që i ka ndodhur në llixhat e Bënjës. Ajo tha se pas orës 12 të natës...

I ngacmuan të dashurën turistit, plas sherri në Sarandë/ Pronari i picerisë i ‘sulet’ me thikë, shihni pamjet (Video)

Një sherr banal ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Sarandë, që mund të kishte pasur një fund tragjik nëse persona të tretë nuk do...

Lajme të tjera

Web TV