test

“Pse ma gërvishte makinën”/ Plas sherri mes pushuesve në Vlorë, godasin njëri-tjetrin me sende të forta

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Mbrëmjen e sotme është regjistruar një sherr me sende të forta në Orikum të Vlorës mes disa pushuesve të cilët nuk kanë mundur dot ta “kapërdijnë” gërvishtjen e makinës.

Raportohet se pushuesit kanë goditur njëri-tjetrin me sende të forta pas një sherri që nisi për shkak se makina e njërit prej tyre u gërvisht. Nga përplasja mes tyre kanë mbetur të lënduar dy persona, të cilët kanë marrë fraktura në trup.

Policia ka shkuar drejt vendit të ngjarjes, pasi njoftimi paraprak ka qenë për një person që ka pas armë me vete

Të fundit

Humbet kontrollin, furgoni del nga rruga dhe përplaset me pemën

Një aksident është shënuar këtë mesditë në qytetin e Pogradecit. Një furgon mallrash, drejtuesi i të cilit ka humbur...

Formacionet zyrtare të sfidës Poloni-Holandë, Lewandowski e nis sfidën nga stoli

Poloni-Holandë çelin raundin e parë të Grupit D në EURO2024, me sfidën që nis në orën 15:00 dhe që luhet në “Volksparkstadion” në Hamburg. Ndërsa...

Ndërtimi i minierës së litiumit, Financial Times: Vuçiç jep dritën jeshile

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, është duke u përgatitur t’i japë Rio Tintos dritën jeshile për ndërtimin e minierës më të madhe të litiumit...

10% më të lartë se mesatarja, ja kush është shteti me refuzimin më të lartë të vizave

Sipas një studimi të Henley & Partners, Afrika përballet me normat më të larta të refuzimit të vizave për zonën Schengen në Evropë, me...

Bajrami: “Dhamë maksimumin tonë, tani duhet të mendojmë për ndeshjen ndaj Kroacisë”

Nedim Bajrami shënoi golin më të shpejtë në historinë e Kampionateve Europiane, pas vetëm 23 sekondash lojë ndaj Italisë, por pavarësisht kësaj, kuqezinjtë dolën...

Lajme të tjera

Web TV