Orinda Huta dhe Turjan Hysko bëhen prindër për herë të parë dhe zbulojnë emrin e veçantë të bebes

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi. Orinda Huta dhe Turjan Hysko janë bërë prindër për herë të parë ditën e sotme. Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë Turi përmes një postimi në rrjete sociale, ndërsa ka zbuluar dhe emrin e vogëlushes.

Turi ka publikuar pak momente më parë dhe imazhin e parë me të voglën e tij. “Atara lëre Tik Tok-un, vrap gjumë tani!”, ka shkruar ai krahas fotos së ëmbël.


Të fundit

Pretendonte se kishte imunitet ndaj helmit, burri vdes nga kafshimi i kobrës kur tentoi ‘ta puthte’

Një filipinas i njohur si ‘njeriu gjarpër’ dhe pretendonte se kishte imunitet ndaj helmit të tyre, ka vdekur së...

U fut për tu larë në lumin Devoll, mbytet e mitura

Një e mitur me iniciale G.K. është mbytur pasditen e sotme në Lumin Devoll pasi ka shkuar për t’u larë bashkë me një grup...

Rama publikon videon nga Kalaja e Krujës: Vijon puna për Kullën e Sahatit

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje nga Kalaja e Krujës ku vijon puna për Kullën e Sahatit të dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit...

Memorandumi për ndërtimin e gazsjellësit nga Terminali i Vlorës, Balluku: Fillimisht të plotësojmë kërkesat e vendit

Është nënshkruar sot Memorandumi i Mirëkuptimit mes Albgaz, Excelerate Energy L.P dhe Snam S.p.A për të eksploruar bashkëpunimin potencial për ndërtimin e një gazsjellësi...

Ligji për ndalimin e promovimit të homoseksualitetit / BE nis procedura ligjore kundër Hungarisë e Polonisë

Komisioni Evropian ka konfirmuar këtë te enjte se ka nisur masat ligjore kundër Hungarisë dhe Polonisë për atë që e ka cilësuar si diskriminim...

Lajme të tjera

Web TV