Aktorja 31-vjeçare e filmave për të rritur vret veten, zbulohet arsyeja

113 563 lexime

120,178FansaPëlqeje

Polica amerikane tha se beson se Dahlia Sky, e cila kishte qenë aktore pornografike për 10 vitet e fundit, ka qëlluar veten me armë, në episodin që po hetohet si vetëvrasje.

31-vjecarja raportohet se vuante nga depresioni dhe gjithashtu ishte diagnostikuar me kancer të gjirit.

Ajo përshkruhej nga miqtë si “shpirt i mrekullueshëm”, “me humor”, “e komplikuar”, dhe “mike e ngrohtë”.

Gruaja u gjet e vdekur në një makinë në San Fernando, Los Angeles.

Policia tha se ajo kishte një plagë arme në trup, të cilën besohet e ka shkaktuar vetë.

Herën e fundit Dahlia kishte postuar në Instagram më 22 janar, duke mbajtur një veshje të bardhë, teksa pyeste ndjekësit: “Ç’mendoni për kostumin tim?”

Beteja me kancerin besohet se është burimi i depresionit të 31 vjeçares.

Producenti i filmave për të rritur Hans, i cili ka punuar në disa filma me Dahlia tha për rrjetin AVN se beteja e disa viteve me kancerin kishte lënë pasoja në shëndetin e saj mendor.

“Vitin e fundit kam folur disa herë me të, e kuptova se nuk e kishte pasur të lehtë. Ne nuk do ta marrim veten shpejt nga kjo. Do të na marrë shumë malli”.


Të fundit

Borrell: Duhet të hapim negociatat me Shqipërinë para përfundimit të presidencës franceze

Përfaqësuesi i Lartë i BE, Josep Borrell ka bërë një deklaratë për mediat pas takimit të ministrave të jashtëm...

Demokrati nga Kukësi i shpreh dashurinë Berishës: Të kam në zemër, me ty deri në vdekje

Gjatë takimit të Berishës në Kukës, njëri prej mbështetësve të tij i ka shprehur dashurinë. Ai i tha Berishës se atë e thërrasin Muharrem...

CNN mbi “rusifikimin” e sistemit arsimor të Ukrainës: Nën tytën e automatikut ata…

Kur ushtarët rusë të maskuar plaçkitën shtëpinë e Ninës në Ukrainën verilindore në orën 6 të mëngjesit të një dite në fund të prillit,...

Po ngjiteshin në Malin e Çikës, bien dy turistë holandezë

Dy turistë holandezë janë bërë protagonistë të një incidenti pasditen e sotme teksa janë ngjitur në Malin e Çikës. Raportohet se dy turistët kanë...

Startojnë zgjedhjet e reja në PS, Rama: Arsyeja themelore për ta zhvilluar këtë proces…

Startojnë zgjedhjet e reja në strukturat e Partisë Socialiste. Kryeministri Edi Rama ka folur sot në takimin e Këshillit koordinues të qarkut Tiranë “Arsyeja themelore...

Lajme të tjera

Web TV