Elbasan, gjendet e pajetë 65-vjeçarja

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Policia në Elbasan ka konfirmuar se ka gjetur të vdekur në banesën e saj, në mëngjesin e sotëm, një 65-vjeçare në Elbasan. Sipas uniformave blu ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kongresi”.

Shtetësja P. L., 65 vjeçe, e cila ishte e sëmurë dhe  jetonte e vetme në banesë është gjetur pa shenja jete. Nga hetime paraprake dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale, hemoragji celebrale.

“Më datë 18.07.2021, rreth orës  08:50, në lagjen “Kongresi”, Elbasan, në  banesën e saj,  është gjendur pa shenja jete dhe pa shenja dhune  shtetesia P. L.,  65 vjeçe, e cila ishte e sëmure dhe  jetonte e vetme në banesë. Nga hetime paraprake dyshohet se vdekja  ka ardhur nga shkaqe natyrale, hemoragji celebrale,” thuhet në njoftimin e policisë.

 


Të fundit

Elbasan, gjendet e pajetë 65-vjeçarja

Policia në Elbasan ka konfirmuar se ka gjetur të vdekur në banesën e saj, në mëngjesin e sotëm, një...

Filmi “Titane” fiton Palmën e Artë në festivalin e Kanës

Festivali i Filmit në Cannes ka përmbyllur zyrtarisht ceremoninë e tij të 74-të të ndarjes së çmimeve, teksa fitues i çmimit kryesor të këtij...

E rëndë në Greqi/ 30-vjeçari hedh nga shkëmbi të dashurën, ndërron jetë e reja

Një tjetër ngjarje ka tronditur Greqinë, një ditë më parë, pas vrasjes tragjike të 20-vjeçares Caroline nga bashkëshorti i saj pilot. Mediat fqinje raportojnë...

Ja çfarë veprimesh duhet të bëni që të mbani ankthin nën kontroll

“Duke mbyllur” bisedën në kokën tuaj do të jetë më e lehtë të jetoni momentin në harmoni dhe më shumë siguri. Provo teknikën e frymëmarrjes Gjëja...

Ndërtuan pa leje në bregdetin e Vlorës, policia arreston 3 persona

Policia e Vlorës ka arrestuar në flagrancë 3 persona pasi u konstatuan se kishin kryer ndërtime pa lejë në vijën bregdetare. Policia bën me dije...

Lajme të tjera

Web TV