Trafikonte kokainë në zonën e Freskut, ja me sa doza u kap 28-vjeçari

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 28-vjeçar është arrestuar në zonën e Freskut në Tiranë. Policia njofton se i riu merrej me shpërndarjen e lëndës narkotike kokainë në zonën e Freskut, kanë organizuar operacionin e koduar “Fresku”, në kuadër të cilit bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit E. S., 28 vjeç.

Gjatë kontrollit fizik dhe në banesën e tij, shërbimet e Policisë gjetën dhe sekuestruan një sasi me lëndë narkotike kokainë, rreth 60 doza, një shumë parash dhe sende të tjera të kundërligjshme.

Po nga specialistët për Hetimin e Narkotikëve u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit D. P., 37 vjeç, pasi gjatë kontrollit fizik të ushtruar nga Forca e Posaçme “Shqiponjat” iu gjetën dhe iu sekuestruan disa doza metadon.


Të fundit

Trafikonte kokainë në zonën e Freskut, ja me sa doza u kap 28-vjeçari

Një 28-vjeçar është arrestuar në zonën e Freskut në Tiranë. Policia njofton se i riu merrej me shpërndarjen e...

Mbyten në liqen 5 anëtarë të një familjeje/ Ditëlindja e 3-vjeçarit kthehet në mort

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Turqi. Dy fëmijë, motër e vëlla, janë mbytur në liqenin e qytetit Amasya. Ata ndodheshin në atë vend...

Milena Harito: Basha është kryeadmiruesi i Edi Ramës. Sa të jetë ai, Rama është kryeministër

Si e analizoni mënyrën se si bën opozitë Lulzim Basha? Basha ka probleme shumë serioze. Më kujtohet kur isha ministre që mora një informacion që...

Milena Harito: Rama më ka bërë dy herë të qaj kur isha ministre

-Zonja Harito mund të më thuash momentin më të vështrië dhe më të mirë që ke kaluar me Edi Ramën në ato katër vjet? Më...

Fansat i kthehen Leonora Jakupit për photoshopin: Ku shkoi krahu?

Këngëtarja e dashur dhe e njohur për publikun shqiptar, Leonora Jakupi, është vendosur në “shënjestër” të fansave. Ajo sistematikisht hedh foto në rrjete sociale, ku...

Lajme të tjera

Web TV