Horror në Greqi/ I moshuari gjendet i gozhduar në kangjella

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi.

Një i moshuar është gjetur i gozhduar në kangjellat e një blloku pallatesh në Kalithea.

Ishin oficerët e policisë ata që e kanë gjetur burrin në kushtet ekstreme. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfikëset të cilët bënë të mundur lirimin e të moshuarit të pajetë nga gozhdat dhe kangjellat.

Policia po e heton rastin si një vrasje të mirëmenduar, ndërsa nuk dihen ende shkaqet se përse autorët ndërmorën vendimin e rëndë.


Të fundit

Horror në Greqi/ I moshuari gjendet i gozhduar në kangjella

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi. Një i moshuar është gjetur i gozhduar në kangjellat e një blloku...

Bëri një gabim gramatikor, ndjekësja kritikon Arbanën: Je dhe gazetare moj motër

Të gjithë bëjmë gabime gramatikore, ndoshta nga shpejtësia apo lodhja. Kështu i ndodhi edhe moderatores Arbana Osmani, dhe shumë shpejt mori kritikë nga një...

Rrëfeu para hetuesve krimet makabre në Vlorë, ky është vlonjati i arrestuar pasi kanosi me hanxhar të vëllanë

39-vjeçari që u prangos ditën e sotme nga policia, pasi kishte dhunuar fizikisht vëllain e tij dhe e kishte kanosur më hanxhar, nuk është...

“Të hënën vijnë 44 mijë doza Pfizer”/ Manastirliu: Dyshohet se në Shqipëri po qarkullon varianti Delta

Sot është dita e pestë e javës së hapur për vaksinimin e personave +18 vjeç në çdo komunitet, për t’i dhënë mundësi sa më...

Arben Kraja: Lidhjet politike nuk do mbrojnë askënd nga SPAK

Kreu i SPAK Arben Kraja, tha qartë dhe prerë se statusi dhe lidhjet politike nuk do mbrojnë askënd nga drejtësia duke theksuar se koncepti...

Lajme të tjera

Web TV