Masa të nxehta ajore, ja si pritet të jetë moti këtë të diel

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Masa të nxehta ajore, ja si pritet të jetë moti këtë të diel

Dita do të mbetet nën ndikimin e masave ajrore të nxehta. Mot me kthjellime dhe zhvillim vranësirash do të ketë...

Horoskopi ditor, 25 korrik 2021

Dashi Mos lejoni që ambicia të vendosë nën kontroll jetën tuaj, përkundrazi ngjiti shkallët e karrierës në mënyrë më agresive. Ngjitja lart duhet të jetë...

Nga më të kërkuarit në Europë/ Ja kush është autori i plagosjes në Tiranë, i dyshuar për vrasje në tentativë në 2020 (Emri+Foto)

Aldo Iamandi është  autori i plagosjes së dyfishtë darkën e sotme në Tiranë. Ai në fakt është një ndër personat më të kërkuar në...

Gol dhe dëmtim ndaj Gironës, publikohet raporti mjekësor për Rey Manaj

Shqiptari Rey Manaj u desh të zëvendësohej në pjesën e parë të ndeshjes së dytë të para-sezonit kundër Girona për shkak të një goditje në kokë,...

Komuniteti LGTBI i Hungarisë marshim kundër qeverisë së Victor Orban

Mijëra hungarezë kanë marrë pjesë të shtunën në marshimin e LGBTI që ka vizituar qendrën e Budapestit për të treguar mbështetjen e tyre për...

Lajme të tjera

Web TV