SIGAL UNIQA Group Austria vlerësohet sërish me çmimin më prestigjoz “Superbrands Albania’s Choice”

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

SIGAL UNIQA Group Austria ka fituar çmimin e parë të “SUPERBRANDS INTERNATIONAL” duke u shpallur si brandi më i mirë në fushën e industrisë së sigurimeve në Shqipëri.

Kjo është e disata herë që SIGAL UNIQA i akordohet çmimi “SUPERBRANDS ALBANIA’S CHOICE”.

Kreu i kompanisë së suksesshme, Avni Ponari, ka theksuar vlerësimin dhe rëndësinë e këtij çmimi prestigjoz, si dhe ka falenderuar klientët për besnikërinë e tyre.

Postimi i plotë:

SIGAL UNIQA Group AUSTRIA i akordohet Çmimi🥇 “SUPERBRANDS ALBANIA’S CHOICE 2019/2020” nga prestigjozia “SUPERBRANDS INTERNATIONAL”, i cili i ofrohet brandeve më të dalluara në fushën e tyre – për SIGAL UNIQA, në industrinë e sigurimeve në Shqipëri – si edhe si një tregues i qartë për pozicionin solid të brandit, prestigjin e biznesit të përfaqësuar, kënaqësinë, besimin dhe garancinë e klientëve. SIGAL UNIQA e merr këtë Çmim për të disatën herë rradhazi.
SIGAL UNIQA falenderon të gjithë klientët e saj për besimin e tyre tek ne. Ne jemi mirënjohës dhe krenar për shërbimin ‘par excellence’ ndaj jush.

 


Të fundit

Me shpejtësi të lartë dhe të dehur në timon, policia arreston 16 shoferë

Në kuadër të planit operacional ‘Respekto rregullat e qarkullimit, shpëto jetë’, policia ka vijuar me kontrollet në zonat me...

“Pa makinë e celular, në shtëpi me qira”, si jetonte bosi shqiptar i drogës në Kolumbi

Shqiptari Agim Çerma i njohur ndryshe si “Jimmy”, i përfshirë në një organizatë kriminale për 7 vite fshihej pas jetës së thjeshtë që mundohej...

“Do bëhet pishman kur të rritet”, Ajola Xoxa tregon si e refuzoi Kajani Dua Lipën

Ardhja e Dua Lipës në Shqipëri ka qenë lajmi kryesor i ditëve të fundit në media. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, pasi vizitoi Bashkinë e...

SIGAL UNIQA Group Austria vlerësohet sërish me çmimin më prestigjoz “Superbrands Albania’s Choice”

SIGAL UNIQA Group Austria ka fituar çmimin e parë të “SUPERBRANDS INTERNATIONAL” duke u shpallur si brandi më i mirë në fushën e industrisë...

I dashuri e hodhi nga shkëmbi! Mediat Greke: Një shqiptar e nxori kufomën nga deti, donte ta ndihmonte

Ngjarja e cila tronditi Greqinë disa ditë më parë, pas vrasjes tragjike të 20-vjeçares Caroline nga bashkëshorti i saj pilot. Garyfallie, u vra nga...

Lajme të tjera

Web TV