Këngëtarja e njohur ‘detyrohet’ t’i paguajë 200 mijë dollarë në muaj bashkëshortit pas divorcit

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Këngëtarja e njohur Kelly Clarkson së fundmi ka firmosur divorcin së bashku me ish-bashkëshortin e saj dhe është urdhëruar që t’i japë atij një shumë prej 200.000 dollarë në muaj pas divorcit të tyre.

Pjesa më e madhe e shumës do të jepen si ndihmë për bashkëshorte dhe të tjera për kujdesen e dy fëmijëve të tyre.

Blackstock kërkoi që të merrte dyfishin e shumës përfundimtare si mbështetje financiare, që do të thotë se dëshironte të merrte rreth 436 mijë dollarë në muaj.

Gjithashtu këngëtares i duhet që t’i paguajë ish bashkëshortit edhe 1.25 milion dollarë të tjera për të mbuluar tarifën e divorcit.


Të fundit

Këngëtarja e njohur ‘detyrohet’ t’i paguajë 200 mijë dollarë në muaj bashkëshortit pas divorcit

Këngëtarja e njohur Kelly Clarkson së fundmi ka firmosur divorcin së bashku me ish-bashkëshortin e saj dhe është urdhëruar...

New York paguan 100 dollarë të gjithë qytetarët që vaksinohen kundër Covid-19

Qyteti i New York-ut do të fillojë të paguajë me 100 dollarë njerëzit që vaksinohen kundër Covid-19, njoftoi të mërkurën kryebashkiaku Bill de Blasio. Kjo...

Aksion antidrogë në Portin e Durrësit, kapen 7.25 kg kokainë

Policia njofton zyrtarisht se 7.25 kg kokainë janë gjetur herën e tretë në konteinerët e kompanisë ”Alba Exotic Fruit” në Durrës. Konfirmohet se dhe kjo...

Alesia Bami i vë ‘flakën’ rrjetit në pozat me bikini (Foto)

Moderatorja Alesia Bami përmes postimeve në rrjetet sociale iu ka treguar fansave se pas mbylljes së emisionit ‘E Diell’, ka nisur pushimet verore. Një ditë...

Vrau foshnjën e shoqes së saj duke e hedhur nga dritarja, ja sa vite u dënua 31-vjeçarja

Një gjykatë në Moskë ka dhënë 17 vjet burg për një punonjëse salloni bukurie, e cila hodhi drejt vdekjes nga ballkoni beben e shoqes...

Lajme të tjera

Web TV