Koha nuk ka lënë “gjurmë” në trupin e saj/ Ja këngëtarja 44-vjeçare me linjat e përsosura  

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Me nisjen e sezonit veror, këngëtarja e njohur Ledina Çelo ka ngritur temperaturat duke publikuar në rrjetet e saj sociale foto, me anë të të cilave tregon se është në superformë fizike.

Këngëtarja prej disa javësh është kthyer nga Gjermania dhe po shijon pushimet në jug të Shqipërisë, nga ku ka shkrepur edhe imazhet, në të cilat shihet mjaft seksi, teksa pozon me bikini.

Ledina ndodhet në vilën e saj në resortin luksoz në jug të Shqipërisë, për të qëndruar tre muaj pa bashkëshortin, Naimin, pasi atij i duhet të merret me biznesin në Gjermani. Po si është jeta e një mamaje që e shijon verën si një beqare e vërtetë mes mrekullivve të natyrës?

E nisim nga fotot dhe kush fshihet pas tyre? Bëhet fjalë pikërisht për vajzën e artistes, Periana, me të cilën ajo po i kalon pushimet, pasi edhe djali Erlisi nuk ka preferuar të qëndrojë gjatë në jug. “Burri një herë ka hequr dorë. Tani m’u rrit edhe goca. Dje, madje i thashë ‘mami do më bësh një foto se do të jap një çokollatë’. Sa i dhashë një çokollatë, ‘uuuhh’ tha, ‘të bëj dhjetë’”, tregoi Ledina.

Ajo tregoi se djali, Erlisi, ka zgjedhur që këtë verë të mos e kalojë me të ëmën, e kjo gjë e ka mërzitur jo pak Ledinën.

“Djali më ka mërzitur pak këtë herë. Është rritur në fakt dhe e shikoj që, si i lindur në Gjermani, ka krijuar shoqërinë e tij, miqësitë e tij dhe më thotë ‘mami, ik ti, se e di që ke qejf të kalosh sa më gjatë pushimet atje. Unë do rri. Më lër pak, 3 javë, jo më shumë’. Ata sigurisht që duan kur shohin mamin e lumtur, patjetër që e pëlqejnë, e duan jugun…”, tha këngëtarja.

Lexo edhe :  Rama inspekton punimet në kopshtin e ri të Marqinetit në Vorë: Gati për të pritur fëmijët në sezonin e ri

Bashkë me një zhytje në pishinë ku prezantoi linjat që i ka të kuruara në sajë të ushqimit të zgjedhur dhe sportit, Çelo publikoi më pas në “Instastory” disa foto të hershme të vetes, si për të vërtetuar se koha s’ka lënë asnjë gjurmë tek ajo.

 

Në njërën prej tyre, këngëtarja shihej e veshur me një fustan të bukur, teksa në sfond dëgjohej të thoshte se kjo foto ishte realizuar kur ka qenë vetëm 19 vjeç. Në një imazh tjetër, ajo shihet duke pozuar mbi një makinë.

“26 vite më parë. Sipër makinave si gjithmonë”, tha ajo. Ledina Çelo pa dyshim që është një nënë me stil. Këngëtarja shqiptare e ka treguar këtë në një foto të postuar në “Instagram”. E ndodhur afër burrit të saj dhe mikut të tij, Ledina nuk e ka vrarë mendjen për të treguar seriozitet, por ka shkrepur një foto përballë një xhami pasqyrë.

E vetëdijshme për entuziasmin e saj, ajo ka shkruar në foto “La nam gruja me dy kalamaj!”. Këngëtarja, tashmë nënë e dy fëmijëve, ka vite e martuar në Gjermani me një burrë të pasur.

Martesa me kickbokserin kosovar Naim Kabashi dhe bashkëjetesa me këtë sportist me emër e ka bërë t’i përkushtohet shumë vetes, ajo nëna jashtë kornizave dhe që e do veten shumë. Aktualisht, këngëtarja jeton në Gjermani.

Qëkur u martua me kick-bokserin kosovar, këngëtarja u largua nga skena për t’iu përkushtuar familjes e biznesit, ndërkohë që për linjat ajo ka deklaruar se i mban në formë me vrap. Ndërkohë, po përgatitet për t’u rikthyer në Shqipëri me një projekt të ri./ Panoramaplus.al

 

 


Të fundit

Koha nuk ka lënë “gjurmë” në trupin e saj/ Ja këngëtarja 44-vjeçare me linjat e përsosura  

Me nisjen e sezonit veror, këngëtarja e njohur Ledina Çelo ka ngritur temperaturat duke publikuar në rrjetet e saj...

“Dy vëllezërit pajtohen e rrahin drejtorin e Kadastrës”, reagon Lame: Meme më të bukur nuk kisha parë

Drejtori i Kadastrës Artan Lame reagon ndaj lajmit të pavërterë sipas të cilit drejtori i kadastres se Elbasanit është rrahur. Me anë të një postimi...

Zjarri në Përmet, digjen 3 ha kullota dhe 2 ha pyje

Pas situatës kritike me zjarret në Vlorë, një vatër është aktivizuar edhe në Përmet. Flakët kanë përfshirë një sipërfaqe të madhe në kullotave në...

Bashkëshortja e Boris Johnson sërish shtatzënë: Aborti më la “zemërthyer”

Kryeministri britanik, Boris Johnson do të bëhet baba për herë të dytë me bashkëshorten e tij Carrie Symonds. Bashkëshortja e Johnson bëri lajmin e ditur...

Covid-19/ Rriten rastet e reja, 45 të infektuar në 24 orë

Ka shënuar një rritje të lehtë numri i rasteve të reja me COVID në vendin tonë, ku në 24 orët e fundit raportohet për...

Lajme të tjera

Web TV