Lot dhe dhimbje dhe trëndafila të bardhë/ Burri i preu fytin me thikë, Anisa Shehu përcillet për në banesën e fundit (Fotot)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

31-vjeçarja Anisa Shehu, viktimë e një sulmi makabër nga bashkëshorti i saj, është përcjellë sot për në banesën e fundit.

Ceremonia mortore është mbajtur këtë të hënë në varrezat e Dhafnit në Athinë, nën masa kufizuese ndaj covid, ku familjarë dhe të afërm të viktimës janë mbledhur për t’i dhënë lamtumirën e fundit 31-vjeçares.

Figurë tragjike e kësaj ngjarje është fëmija i mitur i familjes, që tashmë do të rritet pa mama, ndërsa babai i tij pritet të përballet me burgim të përjetshëm.

Ndërkohë, detaje tronditëse të kësaj ngjarje që shokoi mbarë opinionin po dalin në pah çdo ditë.

Top Channel ka mësuar se viktima fillimisht është goditur fortë me grusht në fytyrë dhe trup. Shenja të goditjeve janë prezent në fytyrë, brinjë dhe në këmbët e viktimës.

Mjeku ligjor konstatoi dëmtime të rënda prej dhunës fizike mbi viktimën në kohën që ajo ka qenë ende gjallë, ndërsa dyshohet se autori pasi e ka rrahur, me gjasa viktima ka qenë në gjendje të fikti, ndaj edhe nuk ka reaguar për tu mbrojtur në kohën që është goditur me thikë.

Ndërsa ka dyshime të forta se autori e ka përdhunuar viktimën përpara se ti presë fytin me një thikë profesionale kuzhine që e kishe sjellë enkas nga lokali që kishte në pronësi.


Të fundit

Lot dhe dhimbje dhe trëndafila të bardhë/ Burri i preu fytin me thikë, Anisa Shehu përcillet për në banesën e fundit (Fotot)

31-vjeçarja Anisa Shehu, viktimë e një sulmi makabër nga bashkëshorti i saj, është përcjellë sot për në banesën e...

Ndërron jetë vajza 4-vjeçare e reperit të njohur

Vajza e reperit të famshëm Fetty Wap, Lauren ka ndërruar jetë në moshën 4-vjeçare. Lajmin e ka bërë të ditur nëna e saj, Turquoise përmes...

Goditi me çifte 55-vjeçarin në Vlorë, arrestohet burri

Një 55-vjeçar në Vlorë është plagosur me armë gjahu. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta në vendin e quajtur “Lumi i Kripës”...

Grenell për vizitë në Shqipëri, publikon foton me Ramën

Lajmi është konfirmuar nga vetë ish-i dërguari i SHBA për dialogun Kosovë-Serbi. Ai ka publikuar një foto në rrjete sociale, ku shihet se është takuar...

Veliaj takim me Komitetin Olimpik të Kosovës: Kalendar i përbashkët trajnimesh e ndihmë reciproke

Shqipëria dhe Kosova do të bashkojnë forcat në disiplina të ndryshime sportive për të arritur rezultate të larta. Përmes një postimi në rrjete sociale,...

Lajme të tjera

Web TV