test

Ikën Aguero futet Manaj! Barcelona surprizon para ndeshjes me Juventusin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Lëvizje surprizë në listën e Barcelonës, në prag të sfidës miqësore ndaj Juventusit, që katalanasit do të zhvillojnë sot në orën 21:30 në stadiumin “Johan Cruyff”.

Dëmtimi i Serxhio Agueros i ka hapur rrugën Rei Manajt, i cili fillimisht nuk ishte pjesë e futbollistëve të grumbulluar për miqësoren e sotme.

Futbollisti lushnjar ka marrë kështu vendin e yllit argjentinas, teksa shpreson që trajneri Kuman, di besojë disa minuta në përballjen ndaj Juventusit. Ky takim miqësor do të jetë në kuadër të trofeut “Joan Gamper”.

Një lajm fantastik ky për sulmuesin shqiptar, i cili kërkon të bëjë vend në një nga skuadrat më të mëdha në botë.

Të fundit

Protagonisti absolut i Kroaci – Shqipëri/ Gjasula hyn në historinë e futbollit botëror

Klaus Gjasula hyri në fushën e lojës si zëvendësues, shënoi autogolin që i dha avantazhin kroatëve e më pas...

Si ndikojnë temperaturat e larta në humbjen e peshës në verë, sipas ekspertëve

Teksa termometri duket se është “çmendur” dhe temperaturat jashtë janë tepër të larta, me siguri që edhe ju jeni nga ata persona që po...

Dënohet me burg ish-ministri i njohur, ja për çfarë akuzohet (Emri)

Gjykata Themelore në Prishtinë ka dënuar me tre muaj burgim me kusht dhe me 1.000 euro gjobë ish-ministrin në Qeverinë e Kosovës, Goran Rakiç,...

Barazimi i ndeshjes Shqipëri-Kroaci/ Reagon Rama: Kjo quhet krenari, bëni më të mirën!

Kryeministri Edi Rama ka reaguar mbas barazimit qe beri kombetarja jone ne ndeshjen e forte me Kroacine. Shqipëria barazoi 2-2 ndaj Kroacisë,duke krijuar një atmosferë...

Turizmi, të huajt “vërshojnë” drejt Shqipërisë, netqëndrimet në hotele u rritën mbi 74.5%

Të huajt kanë vijuar të shfaqin interes për Shqipërinë turistike me një tendencë edhe më të theksuar në prill. Të dhënat e strukturave akomoduese të...

Lajme të tjera

Web TV