Obama e “djeg” në 60-vjetorin e tij, publikohet videoja nga ditëlindja e ish presidentit amerikan

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ish-presidenti i SHBA-së, Barack Obama festoi ditëlindjen e tij të 60-të më 7 gusht brenda një feste plot muzikë, humor dhe kërcim.

Ish-presidenti kishte organizuar një festë gjigande me 700 të ftuar por për shkka të kritikave për Covid-19 u detyrua të organizonte një festë vetëm me miqtë e ngushtë.

Të shumtë ishin ata persona të famshëm të cilët ishin bashkuar ditëlindjes së ish-presidentit dhe po festonin bashkë me të.

Së fundmi,  disa foto dhe video po qarkullojnë në rrjet teksa shihet Obama duke kërcyer me një ritëm të fuqishëm.

Videoja, e cila u postua në rrjetet sociale nga DJ Erykah Badu, tregon Obamën me një veshje shumë larg kostumit serioz që jemi mësuar ta shohim.

Kjo video menjëherë u bë virale në rrjet dhe nuk munguan kritikat se si një politikan gjen kohën për tu argëtuar në një moment kur kriza e koronavirusit nuk ka përfunduar, pa mbajtur maskë dhe pa rspektuar masat e tjera të vendosura për paranalimin e Cvod-19.

Megjithëse,të ftuarit për të marrë pjesë në festë duhet të kishin me vete një test negativ dhe shumë prej tyre nuk kishin marrë pjesë për shkak të përhapjes së mutacionit Delta.

 


Të fundit

Obama e “djeg” në 60-vjetorin e tij, publikohet videoja nga ditëlindja e ish presidentit amerikan

Ish-presidenti i SHBA-së, Barack Obama festoi ditëlindjen e tij të 60-të më 7 gusht brenda një feste plot muzikë,...

Policia spanjolle shkatërron grupin që kultivonte marijuanë, në pranga edhe dy shqiptarë

Një grup që merrej me kultivimin e lëndës narkotike është arrestuar nga policia spanjolle. Në pranga janë vënë shtatë persona, dy prej të cilëve...

Rama mirëpret dy kampionet olimpike në Tokyo 2020

Kryeministri Edi Rama ka takuar në jug të vendit dy fitueset e medaljeve të arta në sportin e xhudos në lojërat Olimpike, Tokyo 2020...

E qëlluan me armë zjarri, plagoset 23-vjeçari në Theth

Një 23-vjeçar është plagosur me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Theth. Policia njofton se në qendrën shëndetësore të Thethit është paraqitur për...

Mitsotakis i kërkon falje popullit grek: 500 milionë euro ndihmë për të prekurit nga zjarret

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis njoftoi sot një paketë ndihme financiare në vlerë prej 500 milionë eurosh për të prekurit nga zjarret në Atikë dhe...

Lajme të tjera

Web TV