Dua Lipa “djeg” Instagramin duke pozuar me bikini (Foto)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Dua Lipa nuk i ka ndalur pushimet. Pas Shqipërisë ajo u nis sërish me pushime së bashku me familjen dhe të dashurin e saj Anwëar Hadid.

Këngëtarja me famë botërore ka qenë mjaft aktive këto kohë në rrjete sociale, duke shpërndarë fotografi dhe video të shumta nga pushimet e saj.

Së fundmi Dua ka publikuar foto ku shihet pranë pishinës dhe në pah ka treguar linjat e saj perfekte dhe trupin e tonifikuar.

Ajo ka zgjedhur një palë rroba-banjo të veçanta të cilat i vënë më në pah linjat perfekte të trupit.

Fansat janë mahnitur nga bukuria e 25-vjeçares dhe pëlqimin e tyre e kanë konfirmuar me shumë ‘like’ dhe komente drejtuar fotove të saj.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)


Të fundit

Dua Lipa “djeg” Instagramin duke pozuar me bikini (Foto)

Dua Lipa nuk i ka ndalur pushimet. Pas Shqipërisë ajo u nis sërish me pushime së bashku me familjen...

Ngjarje e rëndë/ E moshuara mbyt motrën me rripin e një çante në Greqi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një zonë të Pierisë në Greqi, ku motra i mori jetën motrës së saj duke përdorur një...

Jimi Hendrix, vdekja e kitaristit universal

18 gusht 1970 Më 18 gusht 1970 Jimi Hendrix u gjet i vdekur në bodrumin e tij në Londër. Jimi Hendrix është kitaristi më i madh...

Papa Françesku iu bën thirrje njerëzve: Vaksinohuni, është një akt dashurie

Papa Françesku u ka bërë thirrje njerëzve që të vaksinohen kundër koronavirusit, duke thënë se ata ofrojnë shpresë për dhënie fund të pandemisë. “Falë Zotit...

Itinerari 2-ditor në Tiranë për t’u përfshirë në kulturën shqiptare

*Lydia Yang është një vajzë nga Singapori, e cila vendosi të heqë takat e saj të larta për të veshur të sheshtat dhe të...

Lajme të tjera

Web TV