Taulant Balla merr dozën e dytë të vaksinës anti-Covid dhe u bën thirrje studentëve: Bëni vaksinën dhe zhvilloni mësimin normalisht

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla sot ka marrë dozën e dytë të vaksinës kundër Covid-19.

Balla së bashku me disa studentë janë paraqitur në një qendër Shëndetësore në Elbasan, ku kanë marrë edhe vaksinën.

Ai u ka bërë thirrje të gjithë studentëve që të vaksinohen në mënyrë që të zhvillojnë mësimin normalisht.

“Elbasan📍 Së bashku me një grup studentësh sot ju drejtuam qendrës së vaksinimit për të kryer detyrën më të rëndësishme të momentit. Të vaksinohemi, mbrojmë veten, mbrojmë dhe të tjerët.

Përfitoni nga muaji i hapur i vaksinimit, edhe shtatori do të jetë i tillë. Thirrja ime sot shkon për të gjithë studentët. Mos hezitoni! Bëni vaksinën dhe zhvilloni mësimin normalisht!” shkruan Balla në postimin e tij.


Të fundit

Taulant Balla merr dozën e dytë të vaksinës anti-Covid dhe u bën thirrje studentëve: Bëni vaksinën dhe zhvilloni mësimin normalisht

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla sot ka marrë dozën e dytë të vaksinës kundër Covid-19. Balla së...

Riaktivizohet zjarri në Malin e Thatë në Pogradec, flakët dalin jashtë kontrollit, kërkohet ndërhyrje nga ajri

Është riaktivizuar nga era zjarri në Malin e Thatë në Pogradec. Sipas gazetares Lorena Kodra edhe pse gjatë gjithë ditës kanë punuar specialistë të...

Pamje shokuese/ Talebanët varin qytetarin në helikopter dhe fluturojnë mbi Afganistan (Video)

Disa pamje tronditëse të ardhura nga Afganistani po bëjnë xhiron në rrjet. Në videon e publikuar shihet një burrë i varur në helikopter, teksa...

Real Madrid fiton duelin me PSG, firmos me talentin francez

Në pamundësi për të firmosur me Kylian Mbappe, Reali i Madridit ka bërë një goditje surprizë në ditën e fundit të merkatos së verës...

Mbi 1 mijë raste ditore me COVID-19 në Shqipëri, Manastirliu apel qytetarëve: Mos neglizhoni vaksinimin anti-covid

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu thotë se qytetarët nuk duhet të neglizojnë vaksinimin anticovid teksa shifrat e COVID-19 vijojnë të rriten. Teksa sot u shënuan...

Lajme të tjera

Web TV