Robert Berisha ka vendosur të ‘mos e lërë’ më single Albana Osmanin

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Prej kohësh, moderatorja Albana Osmani është shkëputur nga televizioni, duke u përqendruar më shumë në biznes, e në projekte të tjera. Sa i përket jetës private, ajo është treguar gjithmonë e rezervuar.

Gjithsesi, mesa duket Albana qenka beqare, dhe arsyet nuk i di as vetë. Në Instagram-in e saj, ajo ka publikuar disa foto nga Vlora, bashkë me një pyetje për ndjekësit. “Pse jam akoma single?”, pyet moderatorja.

Të shumta kanë qenë komentet e arsyet e ndjekësve. “Sepse je e gjatë për meshkuj të shkurtër”, ose “Çikat e Malsis janë të zorshme”, kanë shkruar disa prej tyre me humor. “Hë praaaa”, i komenton modelja Aurela Hoxha.

Mes shumë të tjerave, spikat komenti i Robert Berishës. “Nga sot nuk je”, i shkruan ish-bashkëshorti i Nora Istrefit, që Albana nuk e ka lënë pa përgjigje, duke ia kthyer me dy emoji me të qeshura. Nuk e dimë çfarë po ndodh mes dyshes, megjithatë ndjekësit kanë nisur aludimet e para.

Roberti u përfol së fundmi për një ribashkim të mundshëm me Norën, por shumë shpejt këngëtarja reagoi, duke sqaruar një herë e mirë se gjithçka që i lidh është vajza e tyre Renee, dhe një miqësi korrekte.


Të fundit

Robert Berisha ka vendosur të ‘mos e lërë’ më single Albana Osmanin

Prej kohësh, moderatorja Albana Osmani është shkëputur nga televizioni, duke u përqendruar më shumë në biznes, e në projekte...

Marrëveshja e Uashingtonit: Çka u zbatua e çka jo?

Marrëveshja për normalizimin e marrëdhënieve ekonomike ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, u nënshkrua më 4 shtator të vitit 2020 në Shtëpinë e Bardhë, në praninë...

Sfinksi i Gizës, 4500 vjet në ruajtje të faraonit

Sfinga ose sfinksi është një qenie mitike me kokë njeriu, skifteri, mace, ose të një deleje, trupit të një luani dhe me flatrat e...

Në prag të ndeshjes me Hungarinë, Edy Reja kërkon fitore

Në prag të përballjes mes Shqipërisë dhe Hungarisë, trajneri i Kombëtares shqiptare, Edy Reja mbajti një konferencë për shtyp në krah të kapitenit Berisha...

Shuhet Mjeshtri i Madh i humorit shkodran, Paulin Preka

Ka ndërruar jetë në moshën 86-vjeçare Mjeshtri i Madh i humorit shkodran dhe mbarë shqiptarë, Paulin Preka. Kolosi i humorit shqiptar mbylli përgjithmonë sytë në...

Lajme të tjera

Web TV