Nisja e Kuvendit/ Balla: Mirënjohje qytetarëve të Qarkut Elbasan për mbështetjen

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ka nisur sot legjislatura X e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë.

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla përmes një postimi në rrjetin social facebook në seancën e pare të kësaj legjislature ka shprehur mirënjohjen e tij për popullin e Elbasanit, Librazhdit, Prrenjasit, Gramshit, Belshit, Cërrikut dhe Peqinit për mbështetjen që i kanë dhënë.

Postimi i plotë i Taulant Ballës:

Mirënjohje popullit të Elbasanit, Librazhdit, Prrenjasit, Gramshit, Belshit, Cërrikut dhe Peqinit për mbështetjen😍🥇🇦🇱🌹


Të fundit

Nisja e Kuvendit/ Balla: Mirënjohje qytetarëve të Qarkut Elbasan për mbështetjen

Ka nisur sot legjislatura X e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë. Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla...

“Ky është fundi i Berishës si xhelat”, befason Frrok Çupi: Basha ka kërkuar masa sigurie për të mbrojtur jetën e tij

Analisti i njohur i Fjala.al, Frrok Çupi komenton zhvillimet e fundit në Partinë Demokratike, nga përjashtimi i Sali Berishës deri te e ardhmja e...

Orient Express, treni që udhëtonte mes komfortit dhe horrorit

Shumëkush e ka parë filmin “Romancë në trenin Orient Express”. Është një prodhim televiziv britanik i vitit 1985, në zhanrin e dramës dhe romancës,...

Dua Lipa vendos një tjetër rekord historik

Sukseset për Dua Lipën nuk kanë të mbaruar. Së fundmi Lipa ka bërë të ditur se kënga e saj “Levitating”, është e kënga e...

Rama mes deputetëve, Basha “i vrenjtur”, Kryemadhi “e kuruar”/ Ja çfarë nuk u pa nga Parlamenti (Foto)

Kuvendi i Shqipërisë zhvilloi paraditen e sotme seancën e parë konstituitive, ndërsa 140 deputetët e rinj do të mblidhen sërish pasdite ku do të...

Lajme të tjera

Web TV