Lopët dhurojnë show në autostradën Tiranë-Durrës, ‘testojnë kilometrazhin dhe sfidojnë shoferët’ (Video)

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një skenë jo shumë e zakonshme është vënë re nga shoferët sot në autostradën Tiranë-Durrës.

Një tufë lopësh të sinkronizuara me njëra-tjetrën kanë bërë një ‘sfilatë mode’ të përshpejtuar duke dhuruar ‘shoë’ para shoferëve.

Mesa duket dhe lopët dëshironin të testonin ‘kilometrazhin’ e tyre, pasi iu dha rasti që te ecnin në autostradë.

Megjithatë, fakti që ato kanë dalë para shoferëve dhe kanë bllokuar të dyja korsitë, ndoshta do i ndërgjegjësojë disi shoferët të ulin shpejtësinë.

Për më tepër ndiqni videon:

 


Të fundit

Lopët dhurojnë show në autostradën Tiranë-Durrës, ‘testojnë kilometrazhin dhe sfidojnë shoferët’ (Video)

Një skenë jo shumë e zakonshme është vënë re nga shoferët sot në autostradën Tiranë-Durrës. Një tufë lopësh të sinkronizuara...

Vandalizohet varri i reperit të famshëm Pop Smoke

Varri i reperit Pop Smoke u gjet i vandalizuar të shtunën, ndërsa ende nuk dihen autorët. Mediat publikuan pamje nga varrezat “Green- Wood” në Bruklin ku...

Aksidenti në pallatin e Astirit, zbardhen detaje nga ngjarja

Dalin në dritë  të tjera detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi në një  pallat’ në Astir, ku u shkëput ashensori dhe...

Paloka përkujton Hajdarin dhe ‘godet’ Bashën: Azemi dhe Berisha janë pjesa më e mirë e historisë!

Deputeti demokrat, Edi Paloka ka përkujtuar ditën e sotme Azem Hajdarin, 23 vite pas vrasjes së tij. Me anë të një postimi në rrjetin social...

6 vendet ku dielli nuk perëndon kurrë

Rutina jonë normale përfshin afërisht 24 orë në ditë, të ndara në rreth 12 orë ditë me diell dhe pjesa tjetër natë. Por, a...

Lajme të tjera

Web TV