Barcelona mendon shkarkimin e Koeman, ja cilët janë 4 kandidatët e mundshëm për stolin katalanas

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Barcelona vazhdon të zhgënjejë dhe në këtë fillim sezoni gjërat janë duke shkuar si mos më keq. E sikur të mos mjaftonin largimet e Messit dhe Griezmann, dëmtimet por edhe menaxhimi i dobët financiar, ka ardhur edhe fusha dhe rezultatet…

Barazimi i fundit ndaj Granada në Camp Nou ka vendosur Laporta dhe drejtuesit në një situatë të ndërlikuar dhe tani shkarkimi i holandezit merret në konsideratë.

Sipas lajmeve të fundit, listës prej 3 trajnerëve kandidatë si Conte, Pirlo dhe Xavi, i shtohet edhe Philip Cocu, që në sezonin e shkuar drejtoi Derby County në ligën e dytë angleze…

Sipas gazetarit Gerardo Moreno, megjithate, Laporta preferon Andrea Pirlo, qe vjet drejtoi Juventusin.


Të fundit

Barcelona mendon shkarkimin e Koeman, ja cilët janë 4 kandidatët e mundshëm për stolin katalanas

Barcelona vazhdon të zhgënjejë dhe në këtë fillim sezoni gjërat janë duke shkuar si mos më keq. E sikur...

Schopenhauer, filozof gjerman i njohur për pesimizmin ateist

Arthur Schopenhauer (22 shkurt, 1788 – 21 shtator, 1860) ishte një filozof gjerman i njohur për pesimizmin e tij atheist dhe qartësinë filozofike. Në...

E rëndë në Greqi/ Motori humb kontrollin dhe përplaset me shtyllën, ndërron jetë i riu shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi. Një i ri shqiptar, së bashku me shokun e tij grek, kanë humbur jetën pas një...

Elinang Sfranza-Prijësi i Beratit dhe Shqipërisë, Shekulli i Dhjetë

(Fushata e përgjakshme e Vasili II të Maqedonisë për shtypjen e qëndresës shqiptare të shekullit X-XI) Nga Ilir Cenollari Pëllumb Xhufi në librin “Nga Paleologët te...

Ushtroi dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, arrestohet 31-vjeçari në Fier

Policia e Fierit ka arrestuar një 31-vjeçar, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij. Në pranga ka rënë i riu Luis...

Lajme të tjera

Web TV