E rëndë në Tiranë/ Kamioni përplas biçikletën në Kombinat, ndërron jetën menjëherë çiklisti

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë është shënuar gjatë mesditës së sotme në vendin e quajtur “Misto Mame” Kombinat. Një kamion me drejtues shtetasin S. D., 51 vjeç, ka aksidentuar për një çiklist, i cili për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 12:00, në vendin e quajtur “Misto Mame” Kombinat, mjeti kamion me drejtues shtetasin S. D., 51 vjeç, ka aksidentuar një biçiklist ende të paidentifikuar, i cili ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.


Të fundit

E rëndë në Tiranë/ Kamioni përplas biçikletën në Kombinat, ndërron jetën menjëherë çiklisti

Një aksident i rëndë është shënuar gjatë mesditës së sotme në vendin e quajtur “Misto Mame” Kombinat. Një kamion...

Trump padit mbesën e tij dhe “New York Times”, ja cila është arsyeja

Donald Trump ka paditur mbesën e tij dhe gazetën amerikane “New York Times”, për përfshirje në komplot tinëzar” me qëllim për të siguruar dokumente...

Juventus sot ‘në dorë të Rey Manaj’ për…mbijetesë!

Massimiliano Allegri po lufton me një nga fillimet më të këqija ndonjëherë. Në 18:30, Juventusi do të vizitojë Spezia për të provuar të ndryshojë...

Mblidhet Komiteti i Ekspertëve, ja çfarë vendosi për masat anti-COVID në vend

Komiteti Teknik i Ekspertëve gjatë mbledhjes së sotme, njoftoi se nuk do të ketë ndryshim masash për 2 javët në vazhdim. "Nga prezantimet që u...

Silva Bino: Është rritur numri i vaksinimeve të kryera gjatë kësaj jave! Gjirokastra me mbulesën më të mirë vaksinale

Shefja e departamentit të sëmundjeve infektive në QSUT tha se gjatë kësaj jave ka patur një rritje të numrit të vaksinimeve të kryera, kryesisht...

Lajme të tjera

Web TV