Takimi i Ramës me Sorrosin, reagon Paloka: Dikush mungon nga kjo foto

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të fundit

Takimi i Ramës me Sorrosin, reagon Paloka: Dikush mungon nga kjo foto

Deputeti demokrat Edi Paloka ka reaguar lidhur me takimin e kryeministrit Rama me George Sorros në Nju Jork. Paloka ka...

Marku: Berisha të kishte ikur që në vitin 2013, PD po humbet energji

Analisti Mark Marku, thotë se ish-kryeminsitri Sali Berisha duhej të ishte larguar nga PD që në vitin 2013. Në emisionin, “Opinion”, Marku theksoi se kryedemokrati...

Bujar Nishani: Kuvendi Kombëtar i PD do mblidhet dhe do shkarkojë Lulzim Bashën

Kuvendi Kombëtar i PD do mblidhet dhe kjo është e sigurtë. Kështu është shprehur ish-Presidenti Bujar Nishani në emisionin Dekalog të gazetarit Roland Qafoku...

40-vjeçari gjendet i vdekur tek Mbikalimi i Patokut

Një 40-vjeçar, ende i paidentifikuar është gjetur i pajetë tek Mbikalimi i Patokut. Nga të dhënat parake dyshohet se 40-vjeçari ka humbur jetën si...

Eurodeputetja greke “shqetësohet” nga afganët në Shqipëri

Që prej shpërthimit të luftës në Siri, fluksi i refugjatëve ka qenë më i madh nga Greqia në drejtim të Shqipërisë, se sa e...

Lajme të tjera

Web TV