Futbollisti i Romës bën veprimin e turpshëm, prezantuesja publikon videon

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Fitorja e Lazio-s me shifrat 3-2 në derbi kundër Romës ka lumturuar shumë tifozët bardhekaltër me në krye Ana Falchin, personazhin mjaft të njohur në rrjetet sociale.

Gjatë gjithë kohës ajo ka postuar për fitoren e ekipit të Sarri-t, por më shumë përshtypje ka bërë një video me protagonist futbollistin e Romës Zaniolo. Ky i fundit në momentin që largohet nga fusha i ka treguar organet gjenitale tifozëve kundërshtarë, të cilët gjatë gjithë kohës e provokonin me kore.

“Ja se çfarë bën futbollisti i Romës”, ishte postimi i saj. Përveç këtij gjesti Zaniolo vendosi edhe gishtin te goja, një tjetër moment fyes për kundërshtarët.


Të fundit

Futbollisti i Romës bën veprimin e turpshëm, prezantuesja publikon videon

Fitorja e Lazio-s me shifrat 3-2 në derbi kundër Romës ka lumturuar shumë tifozët bardhekaltër me në krye Ana...

Zbulohet relacioni që alarmoi Sigurimin e Shtetit/ Letra për Kadri Hazbiun: I dashur shoku ministër, shkrimtarit Teodor Laço i vijnë dollarë nga babai në...

Nga Dashnor Kaloçi Publikohen disa dokumente të panjohura arkivore me siglën “Tepër sekret” të nxjerra nga Arkivi Qendror i Shtetit në Tiranë, (fondi i ish-Komitetit...

Viti i ri shkollor, Drejtori i Rendit Publik: Patrullim në çdo institucion

Drejtori i Rendit në Policinë e Shtetit, Ylli Vasili ka prezantuar masat dhe programin për vitin e ri shkollor. Vasili siguron se pranë çdo shkolle...

Covid tek fëmijët dhe rifillimi i shkollave/ Flet mjeku i njohur italian

Cilat janë simptomat dhe pse vaksina është e nevojshme Me rifillimin e shkollës, ankthi tek prindërit për kthimin e fëmijëve të tyre në klasa rritet....

Princesha japoneze refuzon postin mbretëror për t’u martuar me shokun e klasës

Princesha japoneze Mako, ka vendosur të heqë dorë nga një shifër prej 1 milionë dollarësh dhe nga statusi i saj mbretëror, për t’u martuar...

Lajme të tjera

Web TV