LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë zjarri në Fier, plagoset një person

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme pranë zonës së njohur si ish-QTU në Fier.

Ngjarja ka ndodhur brenda një lokali, teksa i plagosur është nisur menjëherë drejt spitalit, ku ndodhet në gjendje të rëndë. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të plota.

Vijon…


Të fundit

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë zjarri në Fier, plagoset një person

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme pranë zonës së njohur si ish-QTU në Fier. Ngjarja ka...

Ishte kundër emigrantëve/ Matteo Salvini rrezikon deri në 15 vite burg

Ish-ministri italian i brendshëm Matteo Salvini ka dalë në gjyq në Sicili, i akuzuar për ndalimin e ankorimit të një varkë emigrantësh në gusht...

Vajza e Paul Walker i jep fund beqarisë, Vin Diesel e shoqëron drejt altarit

Vajza e aktorit të ndjerë, Paul Walker, Meadow Walker, është martuar me aktorin Louis Thornton-Allan. Martesa e tyre ka ndodhur pas më pak se tre...

Zbulohet vendimi i qeverisë komuniste për kthimin e eshtrave të Abdyl Frashërit

Në 11 tetor u mbushën 129 vjet nga vdekja e Abdyl Frashërit në Stamboll, por vetëm në vitin 1978 u mor vendimi nga Këshilli...

Aksident në aksin Krujë-Fushë Krujë/ Plagoset drejtuesi dhe vajza e tij

Një aksident ka ndodhur në aksin Krujë-Fushë Krujë mbrëmjen e sotme. Policia bën me dije se shtetasi F. M., duke drejtuar motomjetin ka humbur...

Lajme të tjera

Web TV