“Do të q* r***, ikni…”! Momenti kur familjarët e Demir Backës, përplasen me policinë (Video)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në Fier, ku Demir Backa, 57 vjeç u ekzekutua me breshëri plumbash.

Pasi familjarët kanë marrë lajmin tragjik dhe kanë shkuar në vendin e ngjarjes janë përballur me policinë.

Hidhërimi dhe zemërimi për ngjarjen e ndodhur ka bërë që familjarët të “shpërthejnë” ndaj policisë, duke mos munguar dhe sharjet dhe ofendimeve drejt uniformës blu.

“Zhdukuni, zhdukuni se do ju vrasim, ikni se u q*** robt, nuk kemi nevojë për shtetin ne” janë disa nga familjarët e viktimës drejt policisë.

Demir Backa ose siç njihej ndryshe (Dem se Agim) Backa, ishte në makinën e tij tip “Audi”, kur një makinë tjetër u afrua pranë tij dhe zbrazën karikatorin e kallashnikovit. Dyshohet se të përfshirë në ngjarje janë 2 persona.

Bëhet me dije se në drejtim të tij u qëllua 15 herë, ku disa nga plumbat e marrë në trup i shkaktuan edhe vdekjen pak orë pas ngjarjes.

Video e marrë nga mediat:

Të fundit

Interi është fitues i derbit të Milanos, goli i Lautaro Martinez vulos sfidën

Stadiumi “San Siro” në “flakë” pak pasi kishte kaluar gjysmë ore lojë në derbin Inter – Milan. Zikaltrit fituan...

Diskutimi mes Geasy dhe Luana Vjollcës: Do hap shampanjë kur të martohesh ti

“Zemër Luana” me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës në Tv Klan ka qenë një mbrëmje e tej mbushur me surpriza! Të ftuarit e kësaj...

Zhdukja e bletëve, kërcënim serioz për ekosistemin

Bashkimi Evropian ka bërë të ditur se është në përgatitje e sipër të një plani që ka të bëjë me rritjen e monitorimit të...

“Je ulli pa kokrra”, zihen dy kunatat: Je hasmi numër një, më ke ftohur zemrën

Pjesa e dytë e “Shihemi në Gjyq”, rubrikës së “E diela shqiptare” në Tv Klan ka nisur me tone të ashpra mes Marias dhe...

Ish-kryeministri izraelit: Putini premtoi se nuk do ta vriste Zelensky-in

Ish-Kryeministri i Izraelit Naftali Bennet, i cili shërbeu për pak kohë si ndërmjetës në fillim të sulmit rus në Ukrainë, thotë se Presidenti Vladimir...

Lajme të tjera

Web TV