Pamjet/ Momenti kur persona të maskuar dalin nga selia e PD-së, dhunojnë protestuesit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Vijojnë të dalin pamje të reja nga protesta e sotshme në selinë e Partisë Demokratike.

Mbështetësit e Sali Berishës, të furnizuar me sende nga më të ndryshmet “pushtuan” selinë blu.

Megjithatë, siç shihet në videon e mëposhtme, disa pesona të maskuar dhe me shkopinj në dorë kanë dalë nga selia e PD-së dhe kanë dhunuar personat që do futeshin brenda selisë.

Nuk dihet se kush janë këto persona, por policia duhet ta ketë të qartë që nuk kanë qenë vetëm protestuesit ata që kanë ushtruar dhunë.


Të fundit

Pse Kadare duhet ta marrë çmimin Nobel?

Nga Alda Bardhyli  Kanë mbetur vetëm dy orë nga koha kur Akademia Suedeze do të shpallë nobelin për letërsi për...

VIDEO/ Gjykimi kontravers në sfidën Inter-Barça, arbitri: “Duart ishin të Ansu Fatit”

Barcelona u dëmtua qartë nga arbitrimi i Slavko Vinčić. Për Blaugranat, arbitri nuk dha një penallti të pastër pas prekjes me dorë nga Dumfries...

“Dhjetë vjet kemi pritur ”, dramat e familjeve të lëna pas nga shqiptarët e vrarë në Siri

Kalvari i Salushe Seferit nisi në vitin 2013, kur vajza e saj, Ruzhdie Balliu, u largua nga Shqipëria për në Siri. Ky kalvar përfundoi,...

Salianji “ironi” me Bashën: Deri tani e ka mbajtur dikush nga ne rekordin në matematikë

Deputeti i PD-së, Ervin Salianji ka tallur Lulzim Bashën lidhur me gabimet që ai bënte në matematikë. Për Salianjin, të njëjtën gjë bëri edhe...

Arrestohen 5 “skifterët” në Kamëz, vodhën dy lopë në Universitetin Bujqësor të Tiranë

Pesë të rinj kanë rënë në prangat e policisë së Kamzës, pasi kanë vjedhur dy lopë në Universitetin Bujqësor të Tiranës. Bëhet me dije se...

Lajme të tjera

Web TV