Qëndroi në heshtje pas debatit Einxhel-Donald, DJ Dagz reagon për herë të parë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Reagime të shumta ka pasur në rrjet pas debatit mjaft të fortë mes Einxhel Shkirës dhe Donald Veshajt, gjatë spektaklit të së martës të “Big Brother VIP”.

I vetmi që fillimisht nuk bëri asnjë reagim ishte Dj Dagz, partneri i Einxhel. Por ditën e sotme ai ka bërë një postim.

Arbëri ka postuar në “Instastory” një foto të partneres së tij, ku bashkëngjitur me të shkruan: “Mezi po pres të të përqafoj”.

Kujtojmë se dalja e Dagz nga shtëpia më e famshme në Shqipëri është komentuar shumë. Kjo për shkak se në zinxhirin e shpëtimit nuk u shpëtua nga banorët që i thoshin se e kishin shumë shok dhe e donin.

Të fundit

Procesi ndaj Salianjit në Gjykatën e Apelit/ Avokati kërkon shtyrjen e seancës, arsyeja

Gjyqi në Gjykatën e Apelit për deputetin demokrat Ervin Salianji për dosjen ‘Babale’ është shtyrë sërish. Avokati i Salianjit,...

Ironizon Agron Gjekmarkaj: Djalli ka dalë nga shishja, atë s’e kontrollon më as Rama

Deputeti demokrat, Agron Gjekmarkaj thotë se raporti i DASH për Shqipërinë është një diagnozë, ndërsa ilaçet dhe shërimin duhet ta bëjmë vetë. Në një reagim,...

Hyn në fuqi amnistia penale/ Përfitojnë 1100 të dënuar, 700 lirohen menjëherë

Nis sot zbatimi i ligjit për amnistinë penale. Numri i të dënuarve që përfitojnë është 1100, prej të cilëve 700 do të lirohen menjëherë...

Vjehrra ishte dëshmitarja e fundit/ Metën nuk e mban vendi, paralajmëron SPAK

Altin Dumani, është një hap larg shndërrimit në një figurë historike, simbol i drejtësisë së re dhe hero i luftës për shembjen e pandëshkueshmërisë...

Përfiton nga amnistia penale, lirohet nga burgu ish-kryebashkiaku i Lezhës Fran Frrokaj

Përfitues i amnistisë penale që nis të zbatohet këtë të mërkurë është edhe ish-kryebashkiaku i Lezhës, Fran Frrokaj. Frrokaj u dënua në muajin tetor të vitit 2022...

Lajme të tjera

Web TV