“Donaldi më preku në plagë”/ Einxhel i rrëfehet Monikës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Moderatorja Einxhel Shkira tashmë njihet edhe për përplasjet që ka pasur me aktorin Donald Veshaj në Big Brother Vip.

Gjatë një bisede me Monikën, Einxhel ka treguar dy raste ku është zhgënjyer nga Donaldi, i cili sipas moderatores e ka prekur në plagën e saj më të thellë.

“Kemi rënë dakord, për të mos qenë dakord. Këtë muhabet, këtu brenda nuk do i japim drejtim. Për aq kohë sa merret sikur gjëja ka dalë për t’i bërë keq. Ai thjesht është përfshirë te kjo gjëja. Dhe unë jam e përfshirë emocionalisht te ajo gjëja dhe ai thjesht ma provokoi, thjesht ma gërrici plagën dhe ndërkohë dy javë më pëprara më kishte thënë: Hë thuaje! Pse, çfarë mendon se po e the, do dalësh mirë? Si me ma prek të çarën dhe e sheh ti a reagoj unë apo jo”, shprehet Einxhel.


Të fundit

Tronditëse/ Fundoset anija me emigrantë në Itali, katër të zhdukur, mes tyre një foshnjë

Një anije e vogël plot me emigrantë u fundos mbrëmjen e djeshme në ishullin jugor të Italisë, Lapedusa. Për pasojë...

FIFA hap hetime ndaj Serbisë për ndeshjen me Zvicrën, nuk ka procedurë për Granit Xhakën

FIFA ka hapur hetimet ndaj Serbisë pas ndeshjes me Zvicrën të premten mbrëma ku serbët u mposhtën me rezultatin 3 me 2. Sipas gazetës...

Samiti i Tiranës/ Vuçiç e konfirmon ardhjen në Shqipëri: Gjëra shumë të mira na presin

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç po udhëton drejt Tiranës për të marrë pjesë në Samitin e nesërm BE-Ballkani Perëndimor. “Rrugës për në Tiranë do të...

Tymi i zi mbulon gjithçka, Ukraina nën sulmin e raketave ruse

Ukraina është aktualisht nën një sulm të vazhdueshëm me raketa të llojeve të ndryshme nga Rusia. Ashtu siç u paralajmërua më herët, një numër i...

SHBA/ Udhëheqësi i sektit fetar u martua me mbi 20 gra, në listë edhe e bija

Një udhëheqës kulti në SHBA është martuar me më shumë se 20 gra, shumica prej tyre nën moshën 15 vjeç, duke përfshirë madje dhe...

Lajme të tjera

Web TV