E rëndë në Greqi/ 38-vjeçari shqiptar vetëvaret në qelinë e burgut

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një shqiptar është vetëvrarë duke u varur në burgun e Shën Stefanit në Patra, Greqi.

Sipas mediave greke, viktima është 38-vjeçari Mariglen Sheqi, i cili vari veten me rrip në qelinë e burgut në Patra. Viktima u gjet i pajetë nga shokët e tij të burgut, të cilët tentuan ta rikthenin në jetë, por për fat të keq nuk ia dolën.

“U mundova me gjithë shpirt te sillja në jetë po ishte tepër vonë”, ka treguar shoku i dhomës se 38-vjeçarit.

Të fundit

Mbërrin në Tiranë presidentja e Hungarisë, pritet me ceremoni zyrtare nga Begaj

Mbërrin në Tiranë presidentja e Hungarisë, Katalin Novak. Ajo është pritur me ceremoni zyrtare nga presidenti Bajram Begaj. Pas takimit...

Veliaj publikon videon e veçantë me të birin: Gëzuar 1 Qershorin të gjithë fëmijëve

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u ka uruar 1 qershorin të gjithë fëmijëve. Teksa ka publikuar një video duke luajtur me të...

Historia e urës së Bruklinit dhe parada e elefantëve

Për t'u provuar njujorkezëve se ishte e sigurt, Ura e Bruklinit u testua nga një paradë e kafshëve të rënda ekzotike: elefantëve, dromedarëve dhe...

Lindi më 1 qershor 1926/ Merlin Monro, misteret e vdekjes se seks simbolit amerikan

Nga Leonard Veizi Ishte 36 vjeç dhe si shumë të tjerë dhe vuante nga insomnia, një term mjekësor që tregon pagjumësinë. Për këtë merrte qetësues...

Dy komisariate ndryshojnë varësinë, vëmendje krimeve kibernetike dhe problemeve në…

Me fillimin e muajit Qershor policia e shtetit ka zyrtarizuar disa ndryshime ne menyrën e organizimit të punës së  saj. Prej kësaj të enjte komisariati...

Lajme të tjera

Web TV