U aksidentua bashkë me nënën 3 ditë më parë, ndërron jetë 21-vjeçari nga Shkodra

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ndahet nga jeta 21-vjeçari Suad Milani, i cili u aksidentua tre ditë më parë në fshatin Hot i Ri.

Raportohet se nëna e tij Lida, ka pësuar gjithashtu dëmtime të rënda dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia nuk ka bërë asnjë njoftim lidhur me këtë ngjarje të rëndë të ndodhur tre ditë më parë.

Nënë e bir kanë qenë në një motor duke udhëtuar drejt Postribës, ku jetonin, ndërsa janë aksidentuar me një automjet duke gjetur vdekjen pas tre ditësh në spital 21-vjeçari, ndërsa nëna ndodhet në gjendje të rëndë.

Të fundit

Leipzig triumfon ndaj Frankfurt dhe fiton Kupën e Gjermanisë në vitin e dytë radhazi

Leizpigu për të dytin vit radhazi fitues i Kupës së Gjermanisë. Klubi gjerman në pronësi të markës së famshme...

Basha: U tërhoqa se nuk doja luftë, PD do të bëjë ndryshimin me mbështetjen e SHBA

Ish-kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me të rinjtë në Lezhë, ku është shprehur se tërheqja e tij nga politika, u bë...

Aksidenti në Rrëshen, shkon në 7 numri i të plagosurve, mes tyre 3 fëmijë

Është rritur numri i të plagosurve nga aksidenti i rëndë i regjistruar mbrëmjen e sotme në Rrugën e Kombit në zonën e Rrëshenit ku...

Rrëzohet te Mali i Robit, humb jetën turistja polake

Një shtetase polake 83-vjeçare në afërsi të një hoteli në Kavajë është rrezuar aksidentalisht në trotuar dhe për pasojë ka humbur jetën. Pas rrëzimit në...

Tjetër “divorc” tek Los Blancos, Hazard do të largohet nga klubi në fundin e këtij sezoni

Në një ditë me lamtumirë “yjesh”, surpriza vjen nga Spanja: Eden Hazard largohet nga Reali i Madridit. Marco Asensio ishte i pari, më pas...

Lajme të tjera

Web TV