Ndiqen penalisht vjehrri dhe vjehrra që kapën nusen në shtrat me dashnorin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Vjehrri dhe vjehrra e nuses e cila u kap në shtrat me të dashurin e saj kanë përfunduar duke u ndjekur penalisht nga Policia pas dhunës së ushtruar ndaj të resë në videon e shpërndarë nga ata për mediat.

23-vjeçarja nga fshati Togëz i Librazhdit është dhunuar nga vjehrrit e saj dhe sipas informacioneve, këta të fundit i kanë rruar kokën.

Më parë u raportua se reja përfundoi në psikiatri në gjendje të rënduar psikologjike në tentativë për t’i dhënë fund jetës.

E reja ka marrë urdhër të menjëhershëm mbrojtjeje nga Policia e Shtetit. Bashkëshorti i saj është emigrantë në Londër dhe sipas burimeve të pakonfirmuara kjo ishte hera e dytë që familja e burrit e kapte nusen me të dashurin.

Mediat shkruajnë se e reja e ka shtëpinë në emrin e saj dhe kjo është arsyeja pse nuk ikën. Ajo thotë se janë vjehrria e saj që duhet të largohen pasi kur ajo dhe bashkëshorti i saj janë martuar, babai i saj ka dhënë paratë për të ndërtuar shtëpinë.

23-vjeçarja thuhet se tashmë ndodhet në shtëpinë e prindërve në Gizavesh të Librazhdit.

Të fundit

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në Volos. Por si duket, kaosi nuk preku vetëm në jetët...

‘Bild’: Para gjithë botës, Rama i vë frenat ankesave ruse me një fjali

Kjo ishte një deklaratë e qartë nga shefi! Dhe sërish kryeministri i Shqipërisë Edi Rama nuk i rezistoi dot një goditjeje ndaj Rusisë.., shkruan...

Pse nuk duhet të flini kurrë gjumë në anën tuaj të djathtë

Kur shtriheni në shtrat në fund të ditës së gjatë, ndoshta përkuleni nën batanije dhe vendoseni në pozicionin tuaj të preferuar të gjumit pa...

Pranga 42-vjeçarit që plagosi efektivin, Balla: Zero tolerancë !

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka reaguar pas kapjes së Klered Bozhanaj, autorit të plagosjes me armë zjarri të policit Edlir Alleshi mbrëmjen e...

Plagosi policin në krye të detyrës, arrestohet autori 42 vjeçar

Policia vë në pranga autorin e plagosjes me armë zjarri të punonjësit të Policisë mbrëmjen e djeshme. Në vijim të veprimeve kërkimore të kryera nga...

Lajme të tjera

Web TV