Kamerat e sigurisë filmojnë krijesën e çuditshme që endet pranë Kopshtit Zoologjik

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Policia po kërkon ndihmë për identifikimin e një krijese të çuditshme dhe misterioze të kapur nga kamera vëzhguese e një kopshti zoologjik.

Qyteti i Amarillos po bën thirrje për ndihmë nga kushdo që mund t’i tregojë se çfarë është krijesa misterioze e kapur nga kamera në kopshtin zoologjik.

Sipas News Channel 10, kamerat e sigurisë në kopshtin zoologjik vunë re siluetën duke u endur brenda një gardhi rrethues në orën 1:25 të mëngjesit të 21 majit.

Stafi i kopshtit zoologjik zbuloi foton e çuditshme kur po kalonin imazhet e marra nga kamerat e tyre të sigurisë dhe shprehen se nuk e kanë idenë se çfarë ishte krijesa.

Në fakt, as zyrtarët e qytetit, të cilët ia kanë shpërndarë figurën e mistershme në publik me shpresën për t’iu afruar të vërtetës. Të gjithë kanë vendosur të qeshin pak me të.

Një nga sugjerimet më të përdorura ishte ‘një person i veshur me kostum’, shkruanin shumë njerëz, megjithëse lind pyetja se si u fut brenda në kopshtin zoologjik gjatë mesnatës dhe çfarë po bënte atje.

Të fundit

Të mundësh Ramën me bedelët e Metës!

Nga Dritan Hila Të ndodhur në një krizë ideore dhe morale dhe me probleme të mëdhaja personalitetesh në partinë e...

“Dëshmoi se ekziston”, gazetari analizon protestën e Rithemelimit: Mungon qeverisja..

Gazetari Mentor Kikia, i ftuar në një studio televizive, ka komentuar protestën e Rithemelimit për të cilën u shpreh se ne si shoqëri nuk...

“Krimi i mirëmenduar”, policia: Vrasja e babait ndodhi më 10 shkurt

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me krimin e rëndë që u zbulua në Durrës, ku 50-vjeçari Pëllumb Meta u gjet i varrosur...

Mungesa e përqendrimit, normalitet apo një sëmundje e re mendore?

Me siguri nuk ju ndodh rrallëherë që të humbisni krejt pa pritur në mendime teksa jeni duke kryer një punë. Madje kjo mund të...

3 fëmijët në arrest, nëna në hetim/ Policia zbardh ngjarjen horror në Durrës

Policia e Durrësit në deklaratë për mediat ka zbardhur detaje nga vrasja horror në Durrës, ku  H.M 19-vjeç ka vrarë babain e saj P.M. Sipas...

Lajme të tjera

Web TV