Skandaloze/ Burri grushton dhe kap prej flokësh gruan brenda makinës në Tiranë (Video)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pamjet e mëposhtme vijnë nga Tirana, ku një person po dhunon partneren e tij. Brenda në makinë, qytetari shihet nga videoja e publikuar nga JOQ Albania, që e kap bashkëshorten prej flokësh dhe e tërheq fortë.

Ende nuk është identifikuar personi në fjalë, ndërkohë që ende pritet një reagim nga autoritetet për të kapur autorin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

Të fundit

Greqiciteti i një censusi

Vera e re në fuçinë e vjetër Nga ROLAND QAFOKU Në faqen zyrtare të CIA-s, në seksionin ciafactbookalbania (Linku: https://www.cia.gov/the-world-factbook/countries/albania/#people-and-society) jepen...

Zgjedhjet/ Kush e merr Kukësin? Mbyllet pa incidente procesi votimit

Në Bashkinë Kukës u zhvilluan dje zgjedhjet e pjesshme lokale ku morën pjesë në votime 44 % e zgjedhësve. Në 74 qendrat e votimit...

Luftë në veri/ Vritet një polic kosovar, ekzekutohen 3 terroristë serb

Një zyrtar i Policisë së Kosovës, Afrim Bunjaku u vra në orët e para të së dielës në fshatin Banjskë, në veri të Kosovës....

Horoskopi ditor, 25 Shtator 2023

Dashi: Mundohuni të rrethoheni me njerëz pozitivë. Në përgjithësi ju jeni një shenjë lideri, që pëlqen të punojë vetë. Gjithashtu për këtë arsye ju menaxhoni...

Lajme të tjera

Web TV