test

Ten Hag, shuplakë për Ronaldon: Sjellje e papranueshme!

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Situata e Cristiano Ronaldos te Manchetser United po bëhet gjithnjë e më komplekse.

Nuk ka qetësi për fenomenin portugez që pas ofendimeve të tifozëve të ardhura në Twitter merr edhe vëmëndje edhe tërheqja e trajnerit Erik Ten Hag. Holandezi i sapo mbërritur në pankinën e Djajve të Kuq, ishte përpjekur të rikuperonte CR7 në çdo mënyrë për ta bindur të qëndronte në Old Trafford, por ajo që ndodhi në testin miqësor ndaj Rayo Vallecanos nuk duket se ka qënë shumë e këndshme për të.

Largimi i hershëm nga stadiumi i Cristiano Ronaldos dhe lojtarëve të tjerë të United u komentua nga Ten Hag:

“Sigurisht që nuk e pranoj. Mendoj se kjo është e papranueshme. Për të gjithë. Ne jemi një ekip dhe ju duhet të qëndroni deri në fund”.

Të fundit

Këngëtari shqiptar jep lajmin e bukur, bëhet baba për herë të parë

Këngëtari i njohur Ermal Meta është bërë baba për herë të parë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë...

Bimët mjekësore, eksporte të sigurta drejt tregjeve elitare të BE-së

Bimët medicinale dhe aromatike janë një pjesë e rëndësishme e ekonomisë në Malësinë e Madhe, duke punësuar qindra burra dhe gra në mbjelljen, grumbullimin...

‘Çmendet’ moti/ Përmbytjet bëjnë kërdinë në këtë vend, 9 viktima dhe 17 të zhdukur

Të paktën 9 persona kanë vdekur dhe 17 të tjerë mbeten të zhdukur për shkak të shirave të dendur në Kinë, njoftoi media shtetërore...

Subvencionet në bujqësi, 18 mijë aplikime fituese deri tani

Në Skemën Kombëtare të Mbështetjes në Bujqësi 2024, rreth 18 mijë aplikime janë shpallur fituese pas përfundimit të fazës së parë, ndërsa procesi vijon...

4 arsyet psikologjike pse gocat qajnë kur kanë ditëlindjen

Me siguri që edhe ju i keni parë videot e ditëlindjeve që qarkullojnë në platformat Reddit apo TikTok, ku shumica e gocave shfaqen duke...

Lajme të tjera

Web TV