Skandal në Champions, provokohet Kosova në ndeshjen e Crvena Zvezda

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sërish një pankartë nacionaliste në stadiumet ku luhen ndeshjet eliminatore të Champions League.

Tifozët e Pjunik janë bërë protagonistë në duelin kundër serbëve të Crvena Zvezda.

Dihet që Armenia është në konflikt me Azerbajxhanin dhe ata “godasin” armiqtë, por edhe Kosovën.

Në një nga tribunat u hap mesazhi “Karabak është Armeni, Kosova është Serbi”.

Sigurisht pritet që UEFA të marrë masa dhe ta ndëshkojë klubin armen për këtë banderolë.


Të fundit

Barcelona vazhdon ecurinë pozitive dhe merr kreun, Lewandowski bën heroin sërish

Barcelona vijon rezultatet pozitive në La Liga duke arritur fitoren e 6 radhazi në kampionat. Katalanasit kanë mposhtur 0-1 në...

‘Deklarimet e Doktorit njësoj si të Lulit’/ Elezi: Jemi në rrezik të vazhdimit të…

Ish-kandidati për kreun e PD-së, Ibsen Elezi, ka bërë një deklaratë të fortë, ku thotë se deklarimet e kreut të PD-së, Sali Berisha, ngjajnë...

Perla e Bajramit nuk mjafton, Milan triumfon në sekondat e fundit

Ndeshje e çmendur ka rezultuar sfida mes Empolit dhe Milanit. Kuqezinjtë po udhëhiqnin 0-1 me golin e Rebic, por Bajrami realizoi në shtesa duke barazuar...

Përfundon numërimi, Besart Xhaferri zgjidhet kreu i ri i FRPD-së

Vetëm pak minuta më parë është mbyllur numërimi i votave për zgjedhjen e kreut të ri të FRPD-së. Lidershipi i të rinjve demokratë i është...

Ambasadori amerikan në Serbi: Putinit nuk i intereson fare Kosova, po përpiqet të…

Ambasadori amerikan në Beograd, Christopher Hill tha se rasti i Kosovës me atë të agresionit rus në Ukrainë nuk mund të krahasohen. Në një intervistë...

Lajme të tjera

Web TV