Videoja virale/ Po flinte në pyll, ushtari ukrainas “i prish gjumin” rusit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Nga lufta, veçse videove të shpërthimeve e bombardimeve në Ukrainë, ka edhe momente e ndodhi të tjera që bëhen kudo virale.

I tillë ka qenë rasti i fundit! Një video ku shihet një ushtar rus duke fjetur në pyll dhe u zgjua papritur teksa i ishte drejtuar arma nga homologu i tij ukrainas, është bërë virale në rrjet.

Ushtari i Putinit është duke pushuar i mbuluar me një batanije të kuqe, ndërsa një ushtar ukrainas, i cili me sa duket po kalonte fshehurazi nëpër një kamp të zbrazët rus, e ka pikasur. Ushtari rus zgjohet, largon mbulesën dhe sheh me tmerr ushtarin ukrainas që i drejton armën.

“Mirëmbrëma, unë jam nga Ukraina”, dëgjohet të thotë ushtari ukrainas.

Daily Mail raporton se nuk është e qartë se çfarë ndodh më pas pasi klipi përfundon sapo shfaqet fytyra e ushtarit rus.

 

 


Të fundit

Mister në rrugën Berat-Lushnjë, shoferi dhe pasagjeri zhduken pas aksidentit të rëndë

Një makinë tip Mercedez Benz është përplasur mbrëmjen e së shtunës me trafikandarësen në rrugën nacionale Berat- Lushnjë, në...

VOA: Berisha nuk heq dorë nga protesta e 6 dhjetorit, del në shesh pa lejen e Policisë

Në Tiranë, Partia Demokratike, ajo pjesë që drejtohet nga ish-kryeministri Sali Berisha, bëri të ditur se nuk do të ndryshojë planet për të zhvilluar...

Bora Zemani merr buqetën më të veçantë dhe më të pazakontë nga ndjekësit e saj!

ora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen” e...

VIDEO/ Argjentina mposht Meksikën dhe merr tre pikët e para, Messi shënon një super gol

Argjentina siguron suksesin e parë në Kupën e Botës, Katar 2022, por përfaqësuesja “Albiceleste” i falet përsëri kapitenit dhe njeriut lider, Lionel Messi-t. 7 herë...

Eksperimenti i të ftohtit, BBC: Çfarë i ndodh trupit në një shtëpi pa ngrohje!

Deri këtë vit temperatura mesatare që duhej mbajtur në shtëpitë dimërore në disa pjesë te Europës, ishte 20 gradë, me luhatje maksimale në dy...

Lajme të tjera

Web TV