Horoskopi ditor, 11 shtator 2022

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dashi
Është koha për të hequr dorë nga e kaluara dhe për t’u fokusuar vetëm në të ardhmen. Një person i ri mund të vijë në jetën tuaj që mund t’ju ndihmojë ta bëni këtë. Shijojeni këtë ditë ndërsa parashikoni të ardhmen tuaj të shkëlqyer!

Demi
Ndiheni sikur keni goditur një mur me tulla falë konfliktit që ju pengon të ecni përpara me planin tuaj. Ju kishit shpresuar të ishit më larg se sa jeni. Mundohuni të mos jeni shumë të ashpër me veten. Merrni parasysh këta faktorë të rinj dhe riorganizoni.

Binjaket
Mbajeni gojën mbyllur, pasi çdo gjë që thoni mund të dalë në mënyrën e gabuar. Fjalët e tua ka të ngjarë të kenë një kafshim. Gjithçka do të ketë një dozë të shtuar të intensitetit dhe dramës, ndaj përgatituni. Njerëzit janë në një avantazh emocional.

Gaforrja
Megjithëse përqendrimi juaj mund të jetë i fortë, mund të jetë e vështirë të qëndroni të fokusuar, pasi dikush tjetër vazhdon të shtypë butonat tuaj. Ju keni ndjenjën se dikush po përpiqet të fillojë një luftë me ju. Mos e lini veten të rrëshqasë në nivelin e tyre.

Luani
Kjo është një ditë fillimi për ju. Nisni diçka që keni dashur të filloni për një kohë të gjatë. Universi është i lumtur të mbështesë çdo përpjekje të re në të cilën besoni fort. Mbillni farat tani dhe ato do të realizohen.

Virgjeresha
Miqtë mund t’ju inkurajojnë të përfshiheni në situata të caktuara nga të cilat mund të jetë e vështirë të dilni më vonë. Ekziston një element i befasisë, për të bërë diçka që nuk e keni bërë kurrë më parë, ose për të eksperimentuar me gjëra në mënyra që nuk i keni provuar kurrë më parë.

Lexo edhe :  Eliminimi i Gjermanisë/ Muller tërhiqet nga kombëtarja, Hansi Flick flet për largimin

Peshorja
Dita e sotme mund të ketë një rëndësi të veçantë për ju, veçanërisht pasi keni një ndjenjë kaq nostalgjike për njerëzit nga e kaluara juaj. Dikush që dikur e njihnit mund të kthehet në jetën tuaj si një rrufe në qiell, duke sjellë kujtime.

Akrepi
Ju keni të gjitha shanset për ta bërë një marrëdhënie aktuale më stimuluese dhe për të sjellë pak zhurmë dhe shkëlqim në të. Ju dhe partneri duhet të kaloni pak kohë të ndarë duke bërë gjërat tuaja në mënyrë që të vlerësoni cilësitë unike të njëri-tjetrit.

Shigjetari
Ka shumë mundësi për të shkuar në disa vende shumë emocionuese dhe për të bërë disa gjëra joshëse të rrezikshme. Ju mund të takoni dikë rastësisht, dhe ai person mund të jetë mjaft i veçantë dhe sigurisht shumë unik.

Bricjapi
Nëse e lini veten të dërrmoheni, të zemëroheni ose të dëshpëroheni me vështirësitë e përditshme, atëherë do të humbni kontaktin me pamjen më të gjerë. Kjo pamje më e madhe është ajo që do t’ju sjellë suksesin e madh që dëshironi.

Ujori
Jini të hapur ndaj ideve të njerëzve të tjerë, edhe nëse ato nuk përputhen domosdoshmërisht me tuajat. Integrimi me të tjerët është më i lehtë sesa të luftosh me të tjerët. Merreni këtë koncept për zemër, pavarësisht se me kë keni të bëni. Do t’ju shërbejë shumë.

Peshqit
Mund të jetë e vështirë për ju të përqendroheni në punën tuaj pasi dashuria është në mendjen tuaj. Dikush me të cilin punoni ju ka vënë syrin dhe sot ky person ka të ngjarë të bëjë një lëvizje. Kjo miqësi e butë ka potencialin të kthehet në romancë.


Të fundit

Vrasja e gruas shtatzënë nga ish bashkëshorti, pezullohen katër policë në Kosovë

Vrasja e gruas shtatzënë, Hamide Magashi nga ish-bashkëshorti i saj, Sokol Halili në ambientet e spitalit në Prishtinë  tronditi...

BE i bën presion Serbisë për sanksionet kundër Rusisë

Presioni i Bashkimit Evropian ndaj Serbisë është duke u rritur, për shkak të refuzimit të Beogradit për t’i mbështetur sanksionet ndaj Rusisë, thonë diplomatë evropianë. Nga...

Loredana thumbon Serbet, “Kurrë mos u ngatërroni me shqiptarët”

Këngëtarja Loredana Zefi ka treguar mbështetjen e saj për shqiptart që janë pjesë e skuadrës zvicerane që u përball një natë më parë me Serbinë....

Moti merr kthesë. Çfarë pritet nga nesër

Kushtet e paqëndrueshme atmosferike do të dominojnë të gjithë vendin tonë për gjatë gjithë 24 orëshit, duke sjellë në territor vranësira të shumta të...

Arjan Çani thyen heshtjen, flet për herë të parë pas largimit nga Tv Klan

Lajmi se emisioni i së premtes “Zonë e Lirë”, nuk do të transmetohet më në Tv Klan bëri shumë bujë para pak muajsh. Kjo...

Lajme të tjera

Web TV