test

Parandjenja e babait për të birin/ Telefonata e fundit: Ku je, hajde në shtëpi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Biseda e fundit që 19-vjeçari Erjon Xhenje me babanë e tij ka qenë pak minuta para se ta ekzekutonin. Babai e kishte marrë në telefon dhe i kishte kërkuar që të shkonte në shtëpi pasi jashtë po errësohej.

“Ku je, hajde në shtëpi se po errësohet”, mësohet ti ketë thënë babai Erjonit.

Para policisë ai deklaroi se djali nuk kishte konflikte me asnjë person, por të gjitha problemet i kishte nga kushërinjtë e tij.

Një skenë prekëse ndodhi kur ai erdhi në lokal. Fillimisht është futur në lokal për të identifikuar djalin dhe më pas ka dalë jashtë duke qarë i ndihmuar nga policët që i jepnin kurajo.

Të fundit

Kombëtarja në prag të sfidës me Italinë/ Selia e PD vishet me ngjyrat kuq e zi

Selia e Partisë Demokratike është "veshur" me ngjyrat kuq e zi në nisje të Euro 2024. Teksa kanë mbetur...

Media italiane ‘SiViaggia’: Udhëtim në kryeqytetin modern shqiptar, Tiranë

Udhëtim në kryeqytetin shqiptar. Zbuloni se cilët janë muajt më të mirë për të vizituar Tiranën dhe për të shijuar qytetin plot me atraksione...

Shanset 50-50 për Itali-Shqipëri, modeli statistikor i parashikon 58%-42%

Nga Eduard Zaloshnja Nga një model simulacionesh statistikore që kam ndërtuar qysh në dhjetor për “Panorama Sport” (dhe që e kam përditësuar deri ditët e...

Dorëheqja e Ceno Klosit/ Elidjana Çela drejtoreshë e përgjithshme e Tatimeve përkohësisht

Elidjana Çelaj është emëruar përkohësisht drejtoreshë e përgjithshme e Tatimeve, pas lirimit nga detyra të ish-drejtorit të përgjithshëm Ceno Klosi. Në urdhrin e Ministrit të...

Grafite në muret e ambasadave hungareze e sllovake, mesazhe nga gjenocidi në Srebrenicë

Grafite me numrin 8.372 - që është numri zyrtar i viktimave të gjenocidit në Srebrenicë më 1995 - u vendosën  dje (14 qershor) në...

Lajme të tjera

Web TV