“Dua që bota ta dijë”/ Rrëfimi emocionues për Harry dhe Meghan nga miku i tyre i ngushtë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Marrëdhënia e Meghan Markle me Princ Harry-n është përshkruar si “prekëse” nga miku i ngushtë i çiftit, Tyler Perry. Aktori ka folur për “Today” me Hoda & Jenna për dasmën e çiftit duke shprehur se:

“Ajo që unë di për ata të dy dhe ajo që dua që bota të dijë, është se sa shumë e duan ata njëri-tjetrin. Ata gjetën njëri-tjetrin, gjë që nuk kishte gjasa. Dashuria e tyre është me të vërtetë prekëse dhe thjesht doja të bëja gjithçka që mundja për t’i mbështetur.”- tha ai.

Tyler Perry është ai që u shiti atyre shtëpinë e tij prej 18 milionë dollarësh në Los Angeles, në maj 2020, pasi ata u larguan nga detyrat e tyre mbretërore. Gjatë asaj kohe, Tyler përmendi se ishte një kohë mjaft e vështirë për ta.

“Nëse nuk kam dashurinë e tyre, nuk dua asgjë.”

Rikujtojmë, se sipas një reporteri mbretëror, Dukesha e Sussex-it dyshohet se i kërkoi mbretit Charles III për një takim ballë për ballë në mënyrë që të qartësonte gjërat përpara se të kthehej në Kaliforni. Një burim shumë i afërt me të thuhet se i tha gazetarit mbretëror Neil Sean se kërkesa e Meghan Markle ishte bërë në një letër zyrtare.

Sjellim në vëmendje se Markle u shfaq e pushtuar nga pikëllimi gjatë funeralit të Mbretëreshës Elizabeth II. Dukesha e Sussex-it shihej me lot në sy ndërsa miliona në mbarë botën ndoqën funeralin historik shtetëror për monarken e ndjerë. 41-vjeçarja u bashkua me anëtarët e tjerë të familjes mbretërore në ngjarjet përkujtimore së bashku me bashkëshortin e saj Princin Harry.


Të fundit

Panë filma koreano-jugorë, Koreja e Veriut ekzekuton adoleshentët

Dy adoleshentë në Korenë e Veriut janë pushkatuar pasi shihnin dhe shisnin filma koreano-jugorë, sipas Daily Mail. Djemtë e moshës 16...

Shpërthim i fuqishëm në një shkollë në Greqi, humb jetën një fëmijë, plagosen dy të tjerë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Greqi, ku një fëmijë ka humbur jetën pas një shpërthimi pranë një shkolle fillore. Lajmin...

Japonia kërkon të shkaktojë surprizën e radhës ndaj Kroacisë, ja formacionet zyrtare

Japonia dhe Kroacia do të përballen në 1/8 e finales në Kupën e Botës. Japonezët arritën deri në këtë fazë pasi dolën si kryesues të...

Shifra stratosferike, zbulohet klubi i ri dhe kontrata e Cristiano Ronaldos

Cristiano Ronaldo do të luajë për Al-Nassr nga 1 janari. Prestigjiozja spanjolle “Marca” shkruan se gjithçka është e mbyllur dhe se “ylli” portugez do...

The Telegraph: Anglia ka nevojë të ndryshojë sistemin e emigracionit

Media britanike The Telegraph ka theksuar se e vetmja mënyrë për të ndaluar emigrimin e paligjshëm në Angli është duke ndryshuar sistemin e emigracionit....

Lajme të tjera

Web TV