Vëllezërit Balla shkëlqejnë edhe në Itali, performanca e tyre lë pa fjalë jurinë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Vëllezërit shqiptarë mahnisin edhe “Tu si que vales” në Itali.

Artan dhe Arnold Balla arritën të fitojnë jo vetëm pikët, por edhe zemrat e jurisë dhe publikut italian.

Në një performancë disa minutëshe, ata treguan aftësinë e tyre akrobatike.

Ata kanë mahnitur jurinë me performancën dhe talentin e tyre. Juria mbeti gojëhapur, ndërsa publiku i mbështeti vëllezërit Balla me duartrokitje dhe brohoritma.

Klikoni këtu për të parë videon

Kujtojmë se pak kohë më parë vëllezërit Balla shkëlqyen edhe në “America’s Got Talent”.


Të fundit

The Telegraph: Anglia ka nevojë të ndryshojë sistemin e emigracionit

Media britanike The Telegraph ka theksuar se e vetmja mënyrë për të ndaluar emigrimin e paligjshëm në Angli është...

Tronditëse/ Fundoset anija me emigrantë në Itali, katër të zhdukur, mes tyre një foshnjë

Një anije e vogël plot me emigrantë u fundos mbrëmjen e djeshme në ishullin jugor të Italisë, Lapedusa. Për pasojë katër pasagjerë rezultojnë të zhdukur. Midis...

FIFA hap hetime ndaj Serbisë për ndeshjen me Zvicrën, nuk ka procedurë për Granit Xhakën

FIFA ka hapur hetimet ndaj Serbisë pas ndeshjes me Zvicrën të premten mbrëma ku serbët u mposhtën me rezultatin 3 me 2. Sipas gazetës...

Samiti i Tiranës/ Vuçiç e konfirmon ardhjen në Shqipëri: Gjëra shumë të mira na presin

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç po udhëton drejt Tiranës për të marrë pjesë në Samitin e nesërm BE-Ballkani Perëndimor. “Rrugës për në Tiranë do të...

Tymi i zi mbulon gjithçka, Ukraina nën sulmin e raketave ruse

Ukraina është aktualisht nën një sulm të vazhdueshëm me raketa të llojeve të ndryshme nga Rusia. Ashtu siç u paralajmërua më herët, një numër i...

Lajme të tjera

Web TV