VIDEO/ Trajneri i skuadrës së Neftçi Baku dhunon fizikisht ish-bashkëshorten

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

E pabesueshme ajo që ka ndodhur me trajnerin e skuadrës së Neftçi Baku, Laurențiu Reghecamp dhe ish-bashkëshorten e tij, njëkohësisht agjente futbolli, Anamaria Prodan!

Ish-çifti nga Rumania nuk janë përmbajtur dhe janë përleshur fizikisht në mes të rrugës, me trajnerin që ka goditur me shuplakë dhe grushte ish-gruan e tij.Anamaria Prodan's Feet << wikiFeet

Sipas mediave rumune, pas kësaj dhune të dy janë shoqëruar drejt komisariatit dhe kanë marrë urdhër mbrojtjeje.

 

 

Anamaria Prodan thotë se trajneri Reghecamp ka qenë i dehur dhe ka hyrë me dhunë në shtëpi duke e kërcënuar dhe duke e shtyrë.

Nga pamjet shihet sesi Laurențiu Reghecamp e godet vazhdimisht në fytyrë.


Të fundit

11 muaj plot lumturi dhe një bebe rrugës, Einxhel Shkira ndan fotot e ëmbla me Dagz

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz po jetojnë dashurinë e tyre që nisi brenda shtëpisë së famshme të “Big Brother...

6 Dhjetori/ Vangjeli: E përfytyroj doktorin me sytë te telefoni dhe veshin te dera

Analisti Lorenc Vangjeli tha në emisionin “Log” në Abc, se protesta e thirrur nga Sali Berisha më 6 dhjetor ditë që përkon me Samitin...

Botuesit rusë frikë nga censura: Do kthehemi në epokën e librave sovjetikë

Ligjet e reja anti-LGBT dhe ato kundër të ashtuquajturve “agjentë të huaj” e kanë lënë artin në Rusi të pambrojtur nga censura. Shitësit besojnë se...

VIDEO/ Kameruni shokon Brazilin dhe duke marrë tre pikët e para në Botëror

Kameruni ka arritur të mposhtë Brazilin me rezultat 1-0 në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve, por kjo nuk i mjaftoi për të...

Fitore e çmendur!/ Zvicra e Shaqirit dhe Xhakës i jep një “shuplakë” Serbisë

Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka në fazën e 1/8-ave, ndërsa Serbia në shtëpi. Zvicra triumfoi 3-2 në ndeshje ne fundit në grup përballë përfaqësueses serbe,...

Lajme të tjera

Web TV