Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

“Rroftë Putini,” menaxheri në Paris përzë dy ukrainase nga lokali (Video)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Menaxheri i një restoranti në Paris ka dëbuar dy vajza nga Ukraina ndërsa bërtiste “rroftë Putini.” Nënë e bijë, Larisa dhe Melissa, pohojnë se menaxheri i restorantit “Le Cozy Montparnasse” i dëboi nga restoranti të hënën për shkak të kombësisë.

Madje Melissa ka filmuar me celularin e saj sjelljen e menaxherit ndërsa shton se ajo dhe nëna e saj ishin në gjendje shoku ndërsa filmonin. Videoja prej 15 sekondash e menaxherit të restorantit duke thirrur dy herë “Rroftë Putin” u postua në Twitter nga Volodymyr Kogutyak, nënkryetar i Unionit të Ukrainasve të Francës.

Vajza dhe nëna e saj, përkatësisht 18 dhe 50 vjeç, mbërritën si refugjate nga Ukraina në Francë tre muaj më parë dhe që atëherë kanë numëruar çdo euro për të përballuar jetesën.

“Ne i shpjeguam kamarierit se për shkak se ne jemi refugjate, paratë tona janë të pakta dhe prandaj duhet të dimë se sa do të na kushtojë një çaj.”

Por, ato shtojnë se ai iu përgjigj me fjalë fyese se ukrainasit nuk janë të mirëpritur në biznesin e tyre. Më pas vajza vendosi të thërrasë menaxherin, por ai pati të njëjtën qëndrim dhe sjellje të pahijshme.

Të fundit

Jeni ju? Shenjat e horoskopit që harxhojnë më shumë kohë online

Ju ndoshta mendoni se rrini shumë online sepse lëvizni virtualisht nëpër rrjete sociale, bëni komente apo pëlqeni postimet e...

Orban: Misioni i paqes për Ukrainën po ecën në rrugën e duhur

Kryeministri i Hungarisë Viktor Orbán tha sot se “misioni i tij i paqes” për Ukrainën po përparon mirë dhe se për momentin është arrirë,...

Plumbi nuk e ndali Donald Trump, por Corona mund të ndalë Joe Biden

I sëmurë nga Corona, paraqitjet e fushatës u anuluan dhe nën presion në rritje në kampin e tij për shkak të performancave katastrofike –...

Heroi i Spanjës shpallet tradhtar, e ëma s’lejohet të dalë nga shtëpia

Heroi i papritur i finales së Evropianit në Gjermani ishte Mikel Oyarzabal, i cili katër minuta para përfundimit të kohës së rregullt vulosi fatin...

Kim Kardashian ndan detaje nga dëmtimi: Më i dhimbshëm se lindja!

dhe pse fillimisht nuk u dhanë të dhëna se si Kardashian u plagos, ajo u shfaq në publik në fillim të këtij viti me...

Lajme të tjera

Web TV